Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #6 - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkçası beni hiç şaşırtmayan bir maçtı 5 olacağını düşünmezdim ama en az 2 farklı mağlubiyeti kesin görüyordum. Madem bir planlama olduğu söyleniyor en azından ligin başına kadar doğru hamleleri yapmaları lazım buna bile tamamım, Bu mağlubiyet süreci hızlandıracaktır olumlu yanından bakıyorum ben olaya baya.

Luyindama stoper bile değil kıvamına gelmiş. Marcao da klasik karşısında çalım berecisi ve hızı olan birini görünce dağıldı kırmızı görmeye oynadı

Luyindama’da ne hız var ne pozisyon bilgisi. Gerçekten yaşı 35 var herhalde, o yaştaki birinin sakatlıktan dönememesi normal. Çokta bir şey beklemiyorum bu saatten sonra. İyi paraya satamıyorsak, Marcao ile birlikte satıp yeni tandem kurmak gerekli. Keskin hamleler yapmalıyız.

burak elmasa kızdım ettim çok inandığım için ama onun suçu şuan yüzde 5 falandır ona bile yıkıyolar akıl fakirleri mc övüyolar mc geldiğindeki kadroya bakın bir de bıraktığı kadroya bu insanlar harbi eğitilmez ya

Bize genç değil görüyoruz genç fetişlerinizi bize tam adam lazım Fernando lazım Mariano lazım Belhanda lazım 27-28 yaşlarında çakı gibi Gomis lazım geçin bu genç ayaklarını. Kalite lazım genç değil.
Kalite lazım orası kesinde adamlar daki 19 yaşında ki futbolcuya bakın bizdeki 30 yaşındaki futbolculara bakın genç kaliteli adam lazım.

Hocanın senelerdir yaptığı ve en gıcı olduğum yanlışı yardımcı antrenör kadrosu hep leş oluyor. Millet taç için bile antrenör transfer ediyor hoca selçukla necoyla bişey yapacağını sanıyor

Aynen öyle. Madem böyle bir yola çıkılacak, böyle bir karar alındı. Hiç değilse yardımcı antrenör konusunda baskı yapılmalı. Selçuk kim zaten, çalışmadığı için 30’da emekli olmuş bir topçu.

Kalite lazım orası kesinde adamlar daki 19 yaşında ki futbolcuya bakın bizdeki 30 yaşındaki futbolculara bakın genç kaliteli adam lazım.

Teknik adam lazim once, yabanci teknik adam.

90 larin futbolu ise yaramiyor artik.

Hic bi tskim bu psv den 5 yemez. Anca taktik ve takim calistirma cahilinin takimi yer.

Yeter artik.

Bu utanci bu taraftar cekmek zorunda degil.

arkadaşlar bu adamlar 19 yaşındaki adamları marstan mi bulup aliyorda biz sadece bakıyoruz biz ancak hatayin 100 bin $ karagumruk un 150 bin$ verip aldığı ndao tarzi adamlara süper yetenek gözüyle bakalım biz burada neyin muhabbetini yapalım daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt