Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni de irite eden durum,rosieri falan bosver hadi,ghezalla gorusuyoruz denmesi.o paralara zaten gelmesin evet ama neden taraftari mesgul ediyolar bos yere?gorusuyoruz ve ilgileniyoruz deme abi,teklifini gizliden yap,oyuncu gelir ya da gelmez bu muhim degil.Neden bizi bjk gibi 3 kurusluk bi camianin diline düşürüyorlar

Biliyorum şu anki durumunu ama ben ısrarla 2019 yılından bahsediyorum.

Çünkü o zaman maçlarını 90 dakika izledim. Ayrıca oyun stili hiç değişmedi sadece kaleye daha yakın oynatmaya başladılar.

Benim orada vurgu yapmaya çalıştığım bizim taraftar profili ve ligin yapısı. Fiziksel durumu burayı kaldırmayabilir ama güzel bir oyun sistemi kurarsak büyük katkıda alabiliriz. Taraftar topu alıp gitsin 3-5 kişiyi çalımlasın, 30 metreden vursun gol atsın istiyor ya ben ona vurgu yapıyorum onlar için hayal kırıklığı olacak yine.
1627053878266.png

dmden biraz konuştum. fiziksel olarak sıkıntılıymış rumen topçuların çoğu.
bizim lig leş olduğunu için bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama bekleyip görelim

Moral bozmak için yazmadım sadece beklentiyi düşük tutalım diyorum. Valla 2019'da turnuvada izlediğimde bana göre çok kötüydü. Fiziksel olarak yaşıtlarının çok gerisindeydi.

8 numara oynatıyorlardı ve sıfıra yakın oyun içi aksiyon yapıyordu. Hagi'den dolayı kaleden uzak oynuyordu belki o yüzden öyle olmuş olabilir ama mücadeleci biri değil. Öyle kıran kırana oynayacak biri değil. Yani kısaca bizim yam yam taraftarların seveceği tarzda oyun stili yok demek istiyorum. Mutlaka geçen 2 yıllık süreçte gelişim kaydetmiştir. İnşallah çok başarılı olur burada.
Tamam renktas 2019 da kötuydu devamli yazip durma yav. Ustunden 2 sene gecmis. Iyide istatistik kasmis. Gelince görecez ne oldugunu..

Son yorumum olsun ghezalla ilgili.menajeriyle hala anlasilmadigina gore ve leicesterla bjk 1.5 aydir gorustugune gore bjkye de yatar insallah transferi.bize gelmiyosa onlarada gelmesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt