Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 180 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Bırakın bu futbolcuyu tanımayı oynadığı takımı bile duymadım.Buna sevinecek kadar mı düştük.GS ciddi küçülüyor.Psv bizle aynı klasmanda takımdı eskiden 5 yedik ve Romanya'nın bilmem hangi takımından genç bir çocuk gelmiş buna seviniyoruz.
Çocuğu Hagi önermiş, Hagi'nin akademisinden çıkmış. Siz söyleyin hangi ligden hangi oyuncuyu alırsak memnun olursunuz?
Şu gelsin yaşlı
Bu gelsin bonservisi çok
O gelsin adı sanı duyulmamış
Öteki çok genç
Beriki son transfer
Ne istiyorsunuz? Orta sahaya Kante Jorginho, kanatlara Son, Lucas, Beklere TAA, Regulion falan mı?

Bir şeyi çok merak ediyorum.
Millete kolpacıları paylaşmayın diyip şu adamları sırf kurumsal kimliklerle iş yaptıkları için ses etmemeniz sizce mantıklı mı?
KAP ile bu twit arasında 20 dk var. Şimdi ben bana göre güvenilir bi twitter hesabını paylaşsam konudan atılacağım açıklamalarınıza göre. Ama bu adamı paylaşmamda sorun yok. Bu nasıl mantık yahu?

Kolpacılığı engellemek istiyorsanız büyük balıklardan başlamanız gerekir. Motor arızası veren arabanın lastiğini değiştiriyorsunuz şu anda.

E6_nxZOWEAcxq67

ahbab ne diyorsun bu yeni rumene
ben stanciu ve morutan'ı izlemiştim de bunu sadece skills videolarından biliyorum
ceza sahasına koşu atıp pozisyona giriyor epey
şutları fena degil
(bu hesabın adminine dmden sormuştum topçuyu o da bu twitlerini attı bana)

taraftarı ve takımı tarafından da geçen sezonun en iyi oyuncusu seçilmiş

yazılanlar hep olumlu hayırlı olur inş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt