Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terim olduğu sürece transferin anlamı yok. Bu adama ne oldu da böyle vasat bir tdye dönüştü anlamıyorum. Real Madrid'e arenada kök söktüren takımın başında bu adam yoktu sanki. Yıllardır takımın güzel futbol oynamaması bir kenara, aşırı bir boşvermişlik var topçularda. Ki kendisi sert ve disiplinli bir hoca diye lanse edilirdi. Bu halde kendisi bu takımın tdsi falan olamaz derhal istifa. Yok eski terim olursa ne ala

O dönemki panik transferimiz Misimovic’ti. 8 milyon €. Uzun yıllar sonra verdiğimiz en büyük miktardı. Solak 10 numara özlemimizi dindirecek demiştik ama aksi olmuştu. Bu sefer en iyi katkı alacağımız isimlerin gelmesini diliyorum. Bu arada uzun aradan sonra seni görüyorum, hoşgeldin.

Misimovic sağ ayaktı diye hatırlıyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terim olduğu sürece transferin anlamı yok. Bu adama ne oldu da böyle vasat bir tdye dönüştü anlamıyorum. Real Madrid'e arenada kök söktüren, Juventus'u karda kışta yenen takımın başında bu adam yoktu sanki. Yıllardır takımın güzel futbol oynamaması bir kenara, aşırı bir boşvermişlik var topçularda. Ki kendisi sert ve disiplinli bir hoca diye lanse edilirdi. Bu halde kendisi bu takımın tdsi falan olamaz derhal istifa. Yok eski terim olursa ne ala

Juventusu karda kista yenen takimin basinda yoktu. Dunyanin en iyi hocası vardi.

Gedsonu bilemem de ghezzal bjk de haberleri çıkar yarin. Gedson bize de gelmez ama
nakit veren bir takım çıkarsa benfica gedson'u oraya satar
ghezzal işi belli olmaz. parayı kim verirse oraya gider. beşiktaş'ta, fener'de ya da bizde oynamak yabancı oyuncu açısından farklı değil. cl'nin de sanıldığı kadar etken olacağını sanmıyorum.

Juventusu karda kista yenen takimin basinda yoktu. Dunyanin en iyi hocası vardi.
42401cbc37ae4746ab7e8d6eb18156ed.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt