Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #7 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futbolda dün yoktur. Bugün başarılıysan istikrarlı isen kalıcı olursun yoksa duygu sömürülüğüne gerek yok Fatih Terim gittiğinde efsane olması bu kulüp için önemli isimlerin başında gelmesi bir yere gitmeyecek lakin artık bazı gerçeklerle de yüzleşmek şart. Değişim olmazsa olmaz gibi görünüyor şuna da karşıyım terimden iyisini şu ekonomik şartlarda nasıl getireceksin lafına? Kardeşim burası da Balçova yaşamspor değil, Galatasaray illaki hedefi başarıyı arzulayan hoca bulur.
Bir iki sözümde şu ana kadar kesinlikle sınıfta kalan elmas ve yönetimine. Oraya şikayet etmeye gelip enkaz edebiyatı yapacaksan yalandan 1 yıldır hazırlanıyorum demeyeceksin kendini her zaman en kötü ihtimallere göre hazırlayacaksın, seçimde kazanmasını istediğim adaydı lakin büyük hayal kırıklığı yarattı. Her gün çıkıp şu sponsor şu para şu transfer diyip elde kocaman 0 olunca özür dileyip geçiştiremezsin. Yönetim olarak 1-2 ay içinde herkeste fikirler netleşmeye başlar zaten sizden başarılı olup ya da olunamayacağı bekleyip göreceğiz ama ilk etapta eksiyi yediniz, bu kadar da desteklendiğiniz bir ortamda

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Transfer falan gelmiyecek kendimizi kandırıyoruz Burak elmas kendi pr ını reklamını yapıp kaçıcak terimde sezon sonu sözleşme fesih edilip parasını alır gider işin kötüsü bu sene şampiyon olamazsak bizde dibi görürüz kadromuz kocaman bir enkaz gönderilmesi gereken adamlarla sözleşme yeniledik üstüne üstük bitmek diye istemediğimiz götze içimizden geçti maçta

marcao iyidir şu iyidir bu iyidir işte çöpler bunlar diye 2-3 tane iyi isim sayıyordukta
gene baktığın zaman iyi dediğimiz isimlerin iyi olmasının tek sebebi yanlarında oynayanların inanılmaz derecede kötü oluşu. cidden kaliteli bi ayağımız yok
geçen günlerde de dedim, rakip teknik direktörlerin önlem almasını gerektirecek 1 tane silahımız yok yav. top ayağına gelince heyecanlanabileceğimiz 1 oyuncu bile yok. kimin nereye pas vereceği ne zaman ne yapacağı belli. yana pas verirken bile 10sn düşünüyor herif ver lan işte başka napabilirsin bacağına soktuğum

Bizim oyuncular zamanında Pokemon'daki gibi Evrim geçirip başka bir insan moduna geçmedikleri sürece Bu ''Pas'' futbolu sisteminde her maç böyle rezalet izleriz.Psv'nin bizi 5 lediğine bakmayın asıl rezaletler süper lig başlayınca olacak.

evet 2 yıldır ebesi ters düz edilen morallerimizi yerine getiren bi sezon dilerim. transfer ve nöbetten pek umudum yok.
Yav 2 gun gecsin,2 transfer aciklansin.. kimse kafasina takmaz maci.zaten psv icimizden gececkti taraftara gore de.hic simdi konusmasinlar..bireysel hatalar ve mucadele olmayinca sahada hocanin bahanesi oldu.ondan kizginlar 😁

Bize SD sart ama cebini dusunmeyen, egosuz SD sart. Teknik direktoru de kendisi sececek. X teknik direktor gittiginde yeni gelen bastan takim yaratmayacak. Gerekirse transferi de yapacak.
Sizce Nuri Sahin veya Hamit Altintop SD olur mu?

diğeri de iyi değil bunu görmek lazım artık
anadolu takımları hücüma paso adam alıyorlar bu sene de şenlik var deplasmanlarda.
bire bir kalınca batırıyor ama arkayı birine emanet edebildiği zaman güzel müdahaleler yapabiliyor bence.
geçen sene bir iki maç haricinde en iyi oyuncumuzdu. o yüzden bizim adımıza yeterli olduğunu düşünüyorum ben.
ama öyle yüksek paralar edeceğini sanmam. geçen sene roma'dan geldiği söylenen teklif kabul edilmeliydi.

marcao iyidir şu iyidir bu iyidir işte çöpler bunlar diye 2-3 tane iyi isim sayıyordukta
gene baktığın zaman iyi dediğimiz isimlerin iyi olmasının tek sebebi yanlarında oynayanların inanılmaz derecede kötü oluşu. cidden kaliteli bi ayağımız yok
geçen günlerde de dedim, rakip teknik direktörlerin önlem almasını gerektirecek 1 tane silahımız yok yav. top ayağına gelince heyecanlanabileceğimiz 1 oyuncu bile yok. kimin nereye pas vereceği ne zaman ne yapacağı belli. yana pas verirken bile 10sn düşünüyor herif ver lan işte başka napabilirsin bacağına soktuğum

ömer bayram arda Turan’ın oynadığı her maçı kaybetmeye mahkumuz

Bakın bir daha söylüyorum, takımda kondüsyon yok kondüsyonnnnn, yürüyecek halleri yok, ne olursa olsun ama her ne olursa olsun bu takım bu kadar kötü oynamaz, senelerin topcusu bunlar bu kadar kötü olamaz, hiç olmazsa 2-3 pas yaparlar inanın bana aynı son şampiyonadaki Türk milli takımı gibiydik, gerçi o takım bile bu takımı 5 lerdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt