Transfer Nöbeti #21 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 354 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dübois in sakatlık sebebi ile bizim maçta oynamayacağını umut ediyorum... çıksın fenere küçüklere karşı çatır çatır oynasın...

Şampiyonluğu bek performansı belirleseydi biz geçen sezon şampiyon olamazdık sol bek yüzünden. Üzülmeye gerek yok bence. Biraz da genç oynatalım rotasyonda. Ali biraz varlık gösterse daha büyük kazanç olur bizim için...
Ne alaka yav, öyle mantık mı olur.

Boey sayesinde şampiyon oldun belki ki kritik bir çok maçta Dubois oynadı solda geçen sezon.

Davinson sonrası tabii ki gidecek ama bek belirlese şampiyon olamazdık yanlış bir yaklaşım.

Ne alaka yav, öyle mantık mı olur.

Boey sayesinde şampiyon oldun belki ki kritik bir çok maçta Dubois oynadı solda geçen sezon.

Davinson sonrası tabii ki gidecek ama bek belirlese şampiyon olamazdık yanlış bir yaklaşım.
Valla bir çok maçta pva emre kazımcan adakugbe performansı izledik. O performanslarla şampiyon olabildiysek olunabiliyormuş yani. Evet boey in mükemmel performansı şampiyonluğa direkt etki etti. Yazarken şöyle diyebilirdim; tabiki buna rağmen boey ve angelinho gibi iki as bekimiz varken yedek beklerin o kalitede olmasada şampiyonluğu etkilemez.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Mario Balotelli transferini Hande Yener'den 'İki Deli' şarkısı ile açıkladı :D
F6EpniUXgAAHxLl

Bence oynar diye düşünüyorum.

Geçen sezon Bjk-Antalya maçı önce bomba sonra deprem nedeniyle ertelenmişti. Onda 11'ler belli olmuştu diye o maçın kadrolarıyla oynanmıştı. Bu sefer öyle bir şey yok. Fbnin aldığı adam varsa onlar da oynar
Yok oynayamıyor, takımlar ertelenen maçlar için esame listesi veriyor kimler kadroda diye, ertelenen maçta da o esame listesi geçerli oluyor.Burada asıl saçmalık haftaya maçımız var adamlarla, rakibine karış oynayamayan oyuncuyu bize karşı oynasın diye bedavadan veriyoruz neredeyse.

Bence Sanchez transferi saçma değildi. Nelsson ayrılığı sonrası düşünülen bir transfer kendisi belli. Fırsat oluştu ve aldık.
Valla açık açık söyleyeyim, ben takımımda düşük zekalı futbolcu istemiyorum. Uyuyan, bireysel hataya teşne, konsantrasyon sıkıntısı yaşayan bir adam. Bu yalnızca benim tespitim değil yorumlayan herkes söylüyor. Bu profilin en iyisi gelse dahi takımımda istemem. Üstelik hayvan gibi maliyetli. Hadi bonservis verdin bir de yüksek maaş vereceğiz.. Nelsson ayrılacaksa yine aynı profil bir stoper alınmalıydı. İkisinin birbiriyle uzaktan yakından alakası yok. Nasıl saçma olmuyor bu transfer?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt