Transfer Nöbeti #23 | SON | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #23 | SON

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farklılık olarak konuları günlük açtık ve transferler de bittiği için 23le kapatıyoruz.

Seneye forum devam eder etmez bilmiyorum zira özel hayatımızdan ayırdığımız vakitlerle dönen ve sürekli zarar eden forumu sorumluluk alarak idare etmemize rağmen hala burada yazları gelip genelde de ona buna sallama içerikli mesajlarıyla forumun kendilerine muhtaç olduğunu düşünenlerin olduğu yerde ben daha fazla sorumluluk almayı pek istemiyorum. Zira kimseye muhtaç değiliz, kimse yazmazsa da kapatır gideriz bize bir zararı olmaz. Adam gidip tebrik öneri şikayet konusuna ağzına geleni söylüyor, sonra da gelip utanmadan bu konuya yazabiliyor. Noldu 10 saatte 5k mesaj yazıldı, ülkenin hangi spor forumunda var bu hala? Sen buraya girip 2 satır yazarken, bu forumdaki aktifliği biz sağlıyoruz senelerdir.

Artistlik yapıp üyeliğimi sil yazıp, sonra da hakaret edip utanmadan sonra gelip hala foruma yazabilenlerin olduğu bir ortamda da bulunmayı yine pek istemiyorum.

Forum özellikle son 5 senedir yönetimdekilerin bireysel çabasıyla dönüyor, buraya emek veren tek kişinin dahi buradan en ufak bir karı yokken, kimsenin de bize karşı şov yapma hakkı olamaz. Tanımadığım biri gelip bana utanmadan iftira atabiliyor, başka biri kulüp efsanelerine komisyoncu diyebiliyor, yönetime küfürler edebiliyor. Erden Timur gibi değere utanmadan hakaret edip şimdi de şakşaklayabiliyor.

Bu yarattığınız ve devam ettiğiniz toksik ortam taşınamaz hale geldi, o yüzden bunları söylüyorum.

23. ve son konunun sonunda 23. şampiyonluğumuzla biten bir sezon olur umarım.

Seneye olmazsak da son yaz transfer dönemini yaşamış olduk hep beraber.

Muslera/Kocuk/J. Yılmaz

Dubois/Boey
Nelsson/Ross
Bardakcı/E. Bayram/Baltacı
Aanholt/Karataş

Torreira/Midstjø/Aksaka
Oliviera/Kutlu/Akman

Akgün/Demir/Çağlayan
Mertens/Mata/Akbaba
Aktürkoğlu/Rashica/B. Yılmaz

Icardi/Seferovic/Gomis

Gidecekler
İsmail Çipe
Christian Luyindama
Gökay Güney
Ömer Bayram
Emre Taşdemir
Taylan Antalyalı
Atalay Babacan
Emre Kılınç

Şu an böyle gözüküyor rotasyon. Gidecek denenlerden kalanlar olabilir.

Farklılık olarak konuları günlük açtık ve transferler de bittiği için 23le kapatıyoruz.

Seneye forum devam eder etmez bilmiyorum zira özel hayatımızdan ayırdığımız vakitlerle dönen ve sürekli zarar eden forumu sorumluluk alarak idare etmemize rağmen hala burada yazları gelip genelde de ona buna sallama içerikli mesajlarıyla forumun kendilerine muhtaç olduğunu düşünenlerin olduğu yerde ben daha fazla sorumluluk almayı pek istemiyorum. Zira kimseye muhtaç değiliz, kimse yazmazsa da kapatır gideriz bize bir zararı olmaz. Adam gidip tebrik öneri şikayet konusuna ağzına geleni söylüyor, sonra da gelip utanmadan bu konuya yazabiliyor. Noldu 10 saatte 5k mesaj yazıldı, ülkenin hangi spor forumunda var bu hala? Sen buraya girip 2 satır yazarken, bu forumdaki aktifliği biz sağlıyoruz senelerdir.

Artistlik yapıp üyeliğimi sil yazıp, sonra da hakaret edip utanmadan sonra gelip hala foruma yazabilenlerin olduğu bir ortamda da bulunmayı yine pek istemiyorum.

Forum özellikle son 5 senedir yönetimdekilerin bireysel çabasıyla dönüyor, buraya emek veren tek kişinin dahi buradan en ufak bir karı yokken, kimsenin de bize karşı şov yapma hakkı olamaz. Tanımadığım biri gelip bana utanmadan iftira atabiliyor, başka biri kulüp efsanelerine komisyoncu diyebiliyor, yönetime küfürler edebiliyor. Erden Timur gibi değere utanmadan hakaret edip şimdi de şakşaklayabiliyor.

Bu yarattığınız ve devam ettiğiniz toksik ortam taşınamaz hale geldi, o yüzden bunları söylüyorum.

Adminim sabah sabah hüzünlendirdin. Burada herkesin amacı Galatasaray olmalı takımın iyiliği için herkes düşüncesini saygı çerçevesi içerisinde paylaşmalı. Büyük emekleriniz için tüm yönetim kadrosuna ve değerli yorumları için ama katılırız ama katılmayız tüm Gsc ailesine teşekkürler.

Diğer forumlardan, diğer taraftarlardan bizi ayıran en önemli özelliğimizi kaybetmeden sadece eğlenceli vakit geçirip bilgi paylaşımı yapıp kavga küfür etmeden buluştuğumuz bu platformun değerini bilelim.

karsi oldugum şey de tam olarak bu herşeyi küçümseme her şeye her kişiye aşağılama hakkını kendinde bulma vb. . Tanımadığı adama vasat deme hatalarında vasat olma hata yapmasa gene vasat olma. Hakaretler içeren konuşmalar oyunculara sisteme td e vb

Konuya hakim değilim, detayını bilmiyorum ama ite köpeğe bakma derim.

Hadi bakalım gelsin analizler,aksın videolar.Yusuf Demir işine baya şaşırdım 6milyon gibi bi bedele wonderkid alabilmek harbi büyük iş umarım Emre Mor gibi olmaz sonu.En çok Rashicayı merak ediyorum Onyekuru'nun beyaz versiyonu diyenler var öyleyse tam ihtiyaca yönelik bi transfer yapmışız demektir.İcardi son 10 yılın en elit bitiricilerinden iyi besleyebilirsek 20den aşağı atma ihtimali olmayan bi adam,danimarkalı çocuk da potansiyelli bi arkadaşa benziyo Nelson gibi genç yaşında kaptanlık yapmış,profesyonel tecrübesi olan bi topçu.En anlayamadığım transfer Mata oldu en son istikrarlı top oynadığında 3-4 sene önceydi benim hatırladığım sanırım Mertens'i yedeklemesi için alındı.

Gunaydin. Bir sorum olacak, simdi 8 sahada olacak yabanci yedeklere kac yabanci koyabiliyoruz? Ben 3 diye biliyorum. Disarda kalanlara yazik olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt