Transfer Nöbeti #3 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adamın çevikligine bakın bizim idmanları yiyince hepsi geri gitti . her oyuncu oldugu gibi bence çöp muamelesi yapmadan torrentin idmanları sonrası değerlendirelim coğu topcuyu
Son maçlarda beni en çok yanıltan futbolcu covid olana kadar gayet iyi oynuyordu. Özellikle bizdeki ilk maçları sahanın hey yerinde oluyordu. Zekası, tekniği hala yerinde ama fizik olarak özellikle covidden sonra ciddi düşüş var kendisinde.

Hâlâ çözebilmiş değilim pasör orta oyuncusu olmadan pas oyunu oynamaya çalışan bir takım neden kaç transfer sezonu sonunda pas becerisi yüksek orta sahalar almaz.
Ters açıdan bakarsak neden pasör oyuncusu olmayan takıma pas oyunu oynatmayı hedefleyen teknik adam alındı... Sonuçta öyle de olsa böyle de olsa tüm kapılar transfere çıkıyor.Transfer şart!..

Son iki senedir Fatih hocanın iyi top oynattığını düşünüyorsan , yanılıyorsun . Bu sene iyice dibe vurdu . Fatih hoca kendini güncelleyemedi. Rakip takımlar senin ne oynayacağını ezberlemiş. O yüzden çok rahat puan kaybettik hep.

Oyle birsey demedim ki ? Ne alakasi var nereden cikardin bunu ? Soyledigim kiyaslama yaptigin sey asla ogrenemeyecegin bir konu. Kendi kendine kiyas yapip yorumluyorsun ve bir cikarim yapip sonuca gidiyorsun diyorum.

Liverpool’da geçen sezon Trent’in sakatlığından dolayı daha çok şans buluyordu, Trent müthiş bir bek olduğu için onun mevkiinde Neco fena sırıtıyordu ama EPL’de veya championship’de rahatlıkla kiraya gidip gelişebilir bu yaşta Türkiye’ye gelip kariyerini bitirmez hemde Ada oyuncusuyken, bana fena boş haber gibi gözüktü @Halil Tolga

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt