Transfer Nöbeti #5 | 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 440 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16414.jpg

bb anlaşması nedeniyle dursun içeri para sokamıyor geri alamayacam niye verim diye. Para yok kısacası-Gökhan Dinç
o paraların sokulamicağı belliydi zaten

peki o zaman gökhan efendi tjk nın silinen vergi borcunu açıklasın bakim görelim bu bb yi başımıza kim sardıysa artık niye sadece bize var başka kimseye yok bunu da açıklasınlar abi ya yemin ederim aklıma geldikçe çııldırıyorum herifler bizi ezikliyolar kaç senedir dalga geçiyolar üstümüze tükürüp utanmalık ya

İlk paragrafa %100 katılıyorum.

İkinci paragrafa gelince, 1996-2000 GS'i belki de tarihinin en uygun maliyetli GS'i idi bence yahu.

O seviyede olabilmek için, para ve bütçeden ziyade, akıllı ve sabırlı olmak lazım bence.

Ziyadesiyle o kadronun %80'i Anadolu kulüplerinden alınan uygun maliyetli genç yetenekler + altyapı ürünleri ile birlikte, 3-4 kaliteli ve görece makul maliyetli yabancılar ile bezenmisti sanırım.

Yani 96-00 seviyesi, camianın gücü doğru kanalize edilebilirse, hala daha GS seviyesidir bence.
Yok oyuncu kalitesi olarak dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt