Transfer Nöbeti #6 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 459 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fb 2 güne ekambiyi aciklar.bonservis olmadığında ne zamanki temsilci ile görüşüp,şartları konuşuyorlar.1 gun sonra imzaliyolar.muhabirlerinin twitleri de hep öyle.temsilci geliyo,sonra imza

Bence bir kere cikmamiz bile bu soylemin gecerliligini bozmaz. Ne zaman ki bu basariyi surekli hale getiririz o zaman isler degisir.

%100

Türk futbolundaki en büyük sorun tek senelik Avrupa başarılarını bir şey sanmak zaten. Ne zamanki bunu sürekli hale getiriyorsun o zaman her yerde kafaya oynayabiliyorsun zaten.

30-40 m euroluk bütçelerle 300+ m euro bütçelerle yarışmak da cabası.

Haluk Yürekli: "Dün ilk kez Bakambu meselesini Spor Digital aracılığıyla duydular. Bakambu'yu 1.5 m euro maliyetle bitirmeye çalışıyor ben bitirmeye yakın olduklarını düşünüyorum."

Haluk Yürekli: "Bakambu tarafı tamam kulüp tarafını halletmeye çalışıyor kiralık mı olacak satın mı alınacak bir çok şey görüşülüyor."

Haluk Yürekli: "Icardi'ye o kadar para harcarken 2. santrafora 3 m euro harcayamazsın o yüzden Bakambu'yu son derece önemli bir hamle olarak görüyorum."

Haluk Yürekli: "Halil Dervişoğlu transferi tamamen Bakambu'dan ayrı bir transfer onu da söyleyeyim. Halil'de gelmek istiyor şu an maliyetleri beklenenden yüksek istenilen seviyelere gelirse alınmak isteniyor."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt