Transfer Nöbeti #9 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 728 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ciddi sakatlık vermeyip beraberlik aldık benim için gayet makul bir maç oldu.Sezon başı deplasmanda,suni çimde liginde 10-15 maç oynamış takıma karşı 4-5 atacağımızı düşünen olduysa daha yeni yeni futbol izlemeye başlamış galiba :d Bu tip maçlar hep zor geçer

erden timur rasyonel bir yönetici.. okan hoca dikkatli olmalı beklentileri karşılayamaz ise gider tdnin de a+ alır gelir..

Evet rakip kalite olarak bizden çok geride. Evet çok kötü bir maç oynadık.Evet böyle bir takıma karşı 2 gol yemek ve pozisyon vermek inanılmaz rezalet. Evet Galatasaray a yakışmadı. Evet Galatasaray çok kötü bir maç çıkardı. Fakat sanki maç kaybedildi, tur kaybedildi, Galatasaray perişan oldu havası yaratan Galatasaray düşmanlarına şu söyleyelim. Biz Galatasaray a, teknik direktörüne, yönetimine, oyuncularına güveniyoruz. Haftaya bu takıma fark atacaklar.

Takım hazır değil. Bir sürü eksik var. Daha yeni transferler gelecek. Fizik gücümüz az. Okan hocanın hala yanlışları devam ediyor.

Evet bunlar işin olumsuz tarafı. Ama ben takımıma, hocama, yönetime güveniyorum.

Bu maçlar iyi oluyor. Eksik, sıkıntılı yerler çıkıyor. Bu ve sonraki turu öyle ya da böyle geçeriz. Playoff a kadar da umarım takım biraz daha oturmuş olur.

Karalar bağlamaya da gerek yok gülüp eğlenmeye de.

Bu arada kuşlar kendinizi çok belli ediyorsunuz bugünlerde.

F155nxmWAAMg-NX

Sezon sonunda İcardi ve Rashica'yi tutup Mertens ve Sergio'yu upgrade etme konusunda herkes hemfikirken ortada Rashica ve İcardi'nin olmayışı ve Mertens ve Sergio'nun önüne henüz adam almamisken bir de çok da lüzumu olmayan Zaha şovuna girerek hücum hattını çorbaya çevirdik, sonumuz hayrolsun.

Bu arada kalite anlamında şöyle bir durum var evet genel olarak iyi bir oyun sergilemedik ama yediğimiz goller bireysel hatadan geldi. Kalitesiz değildik fazla, sadece oyuncu tercihleri yanlış olunca oyun tıkandı. Bu farkı evimizde olan maçta daha iyi göreceğiz diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt