Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1379596_Galatasaray_SK.jpg

Oys...

https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2015/12/19/hamzayi-dinledim-hata-ettim

Sizce Dursun'un dedikleri gercek midir?

Hamza gercekten bunlari yapabilecek biri bence. Keske yonetim bu hamzayi dinlemeseymisti...
bak bu açıklamaların doğru çıkması için devre arası melo konop ayarında 4 transfer yap vallahi senden nefret eden insanların nefreti hamzaya geçer adım gibi eminim diren ve efsane ol hadi başkan başarabilirsin hem iyi kadro hem de hamzacığımızın akhisar vizyonunu göstermek için sana fırsat umudum yok ama hayallerim var :eek:

Şu sülük gibi yapışan yerlileri top yekün göndermek istiyorsak yerli bulundurma mevzusunu kaldırtmak gerekiyor. Pasaporta göre adam istemiyorum.

Burak belasından tez zamanda kurtulmazsak 2019'a kadar kulübün tapusu onda olacak neredeyse. Umut rezilinden kurtulacağımız nihayet kesinleşti ama Medya'da Kral Burak xDe lobisi var.

İdeal olan satın alma opsiyonuyla Chelsea'den Remy'i kiralamak, 26 yaşındaki Damiao'yu Umut'un yıllık ücretine getirmek ve az maliyetli genç bir forvet bulmaktır ama ölme eşeğim ölme.

Tursun tutuşunca ne var ne yok herşeyi dökmeye başlamış.Devre arası görecez dursun efendi ne icraatlar yapacan.Eger dedigin gibi olursa hamzaya nefret daha çok artar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt