Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başıma birşey gelmeyecekse Shaqiri'yi beğenmiyorum demek istiyorum uzak dursun bizden...
İlk çıkışının ardından Bayern'den beri bir türlü dikiş tutturamadı.
Birazda fiziki gelişiminden dolayı futbol stili değişti. Direk kanat oyuncusu olmaktan çıktı son dönemlerde.
Saman alevi gibi senede max 3 maç oynayan adamlara dönüştü.

Bu arada bu videoda Fernando reisimizi fena halde harçamış :D Özellikle ilk 2 asistinde Fernando rencide etmiş baya.

Şimdilerde o performansından çok uzaklarda. Tabi bu benim fikrim Keita, Garry gibi yardıran kanat oyuncusu seviyorum o yüzden de itici geliyor olabilir.

Bence de Shaqiri transferi yapılacaksa sağ/sol kanat için değilde 10 numara için yapılsın. Dediğine katılıyorum kanat oynayacak yapıda değil Shaqiri ama hücumun merkezinde çok daha serbest oynadığı hemen her maçta EPL 'de Bayern'de bile fark yaratıyordu be reis. Stoke City 'nin yaptığı en büyük hatadır bana göre Shaqiri 'yi çizgiye yakın oynatıp hücum aksiyonlarından uzaklaştırmak

Eğer olur da Belhanda satılırsa ciddi ciddi Shaqiri tranferini düşünmekten yanayım ben doğru yapılanmada Shaqiri'yi tam hücum aksiyonlarının merkezine alıp serbest rolde oynatabilirsek hem STSL 'de hem Şampiyonlar liginde çok şey katar bize

Beyler öyle 15-20 milyonluk orta saha yazmayin bosu bosuna. Bizim capimiz ve bütcemiz belli. Alfred Duncan ve Donsah gibi oyunuclari bile alamayiz.

Büyük takimlarin genc oyuncularina sulanmak lazim, kesintisiz ilk 11 oynama garantisi verirsek belki Adama Traore, Zinchenko, Nkunku, Renato Sanches, Andre Gomes veya Denis Suarez gibi adamlardan birini kiralayabilirler bize.

Osmanli'dan Ndiaye'yi bile 7.5 milyona alabildik. Öyle tempolu, genc ve skor katkisi cok olan oyuncuyu 15-20ye bile zor birakirlar. Piyasa uctu artik. Kampl bile 20'ye gitti, tas catlasa 8-12 milyon edecek bir adamdi ama 222 milyona oyuncu transfer oluyor artik, cok büyük paralar degil 15-20 dünyada.

4-3-3'te oynayacak modern bi orta saha lazım. Top tutan, çalım yapan, dribblingi olan, ayağı yere sağlam basan.

Kısaca bize düşük maliyetli Modric lazım.

Bence de Shaqiri transferi yapılacaksa sağ/sol kanat için değilde 10 numara için yapılsın. Dediğine katılıyorum kanat oynayacak yapıda değil Shaqiri ama hücumun merkezinde çok daha serbest oynadığı hemen her maçta EPL 'de Bayern'de bile fark yaratıyordu be reis. Stoke City 'nin yaptığı en büyük hatadır bana göre Shaqiri 'yi çizgiye yakın oynatıp hücum aksiyonlarından uzaklaştırmak

Eğer olur da Belhanda satılırsa ciddi ciddi Shaqiri tranferini düşünmekten yanayım ben doğru yapılanmada Shaqiri'yi tam hücum aksiyonlarının merkezine alıp serbest rolde oynatabilirsek hem STSL 'de hem Şampiyonlar liginde çok şey katar bize

Valla hocam 10 oynar ama işte katkısı ne olur bilemiyorum. Tek vuruş ve paslarda sıkıntı yok takım savunmasında gerileme yaşarız.
Bilemiyorum ama 2012'de ki gibi deli gibi istemiyorum :D o dönem alsaydık herşey çok farklı olabilirdi.

- box 2 box Orta Saha
- pivot olmayan, akan Santafor

Çok mu şey istiyorum Enes.
CL'e katılan şanlı Galatasaray halleder
Scoutluk iyi güzel de... Elimiz de yanabilir
Biraz şans işi
Hemen her mevkiye fırsat transferiyle normalde yolu Galatasaray 'a düşmeyecek adamları getirebiliriz ama B2B orta saha hariç be reis. Mesela bugün Maicon 'a o kadar bonservis ve maaş bağlamamış olsaydık belki yöneticilerimiz ciddi ciddi gidip Chiellini 'yle görüşme halinde olacaktı veya normalde +30 mil. € piyasası olan Slimani gibi bir adam klübü tarafından ıskartaya çıkarılmış durumda olduğu için gidip kiralık transferini zorlayabiliriz

Ama dediğim gibi senin tüm bu saydığın özelliklere sahip avrupa da toplasan 8-10 tane orta saha ya vardır ya yoktur onları da bize yedirmezler. Biraz daha gerçekçi olup ya kaliteyi düşük tutup Amartey -Sturaro gibi toplu oyun- kreatif yapısı gibi özelliklerinden vazgeçip orta saha transferi yapıcaz ya da işin defans -sertlik yanını göz ardı edip Kagawa gibi çalışkan 10 numaraların peşinden koşacağız

Yoksa dediğin tüm işleri yapacak orta sahayı gerçekten bize yedirmezler be reis başka her mevki için söyle de bunu B2B orta saha için söyleme. Mesela ben orta saha konusunda uygun şartlar sağlanırsa Ndiaye 'nin kiralanıp Emre Akbaba 'nın alınmasına razıyım daha aşırı bir beklentim yok bulunduğumuz ekonomik durumda ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt