Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdar gürler bekleyenlerden başkanlık seçimi sonrası açıklanır tabi bir aksilik çıkmazsa kongreden, böylece yasinle de yollar ayrılıp daha düşük maaşlarla daha iyi kadro kurulması peşinde takımımız ... 1 2 kilit oyuncu uygun paralara veya bonservissiz alınması düşünülüyor bunlardan biri kesinlikle forvet ve forvete iyi bir isim gelecek , yanında telles bruma daha doğrusu rodriguez tarzı daha düşük maliyetli geleceğe yönelik transferler olacak ... çalışmaları yapıldı ama dediğim gibi içeriden kimse isim alamaz artık , sadece genel yaklaşım belli ve bundan bahsedilebilir serdar haberi ise başkanlık seçiminden sonra düşecektir zaten piyasaya

Transfer pazarlıklarını kim yönetecek acaba dün Abdürrahim Albayrak katılıdığı televizyon programında transferlere en az 3 kişi gidilmeli diyordu biri kendisi, diğeri Şükrü Hanedar şuan takımın idari direktörü, 3. olarak ben Haldun Üstünel'i bekliyorum ya da seçimlerden sonra kel Monchi Cenk Ergün tekrar göreve dönebilir..

Şuanda kendimden utanıyorum çünkü Zeki Uzundurukan’ı izliyorum. Adam Dursun Özbek başkan olmalı dedi ve büyük bir farkla kazanacak dedi.Tiksindim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt