Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tottenham 'da ciddi ciddi şans buluyor bu adam hatta sürekli oyuncusu Pochettino 'nun. Bu adamlar gerçekten tok satıcı kullandıkları oyuncuyu söküp almak çok zor onlardan

City gibi bir takım sağ beklerini almak için zorlandı tarihin en pahalı savunmacısı yapmaları gerekti Walker 'ı
Hiç kullanmadıkları Wimmer&Bentaleb gibi oyuncuları 20 mil. € 'ya sattılar
Yedek klübesini çürüten Janssen 'i kiralamak için 3 mil. € verdi fenerbahçe adamlara

Tarihlerinde en çok bonservis ödedikleri 2. adam Sissoko 35 mil. € para verdiler. Hiç zannetmiyorum satmak isteyeceklerini ki satacak olsalar bile yine en az 25-30 mil. € isterler

Bizim toplam transfer bütçemiz o kadar değildir be reis... :(

şans buluyosa zor zaten.konusmanın manası yok.szymanski-danilo pantic gibileri almalıyız biz.

Son düzenleme:
Reis gözünü seveyim biz ne zaman bonservissiz oyuncu kapabildik ki ? çünkü sözleşmesi biten adam çok yaşlı değil ve gerçekten kaliteli adamsa peşine dünya kadar klüp takılıyor Bernard-Meyer-Balotelli 'nin sözleşmesi bittiğini tek fark eden klüp bizim olduğumuzu mu sanıyorsun ?

Şu yazdıkların içinde en az dikkat çeken A.Hernandez J.Bamba 'nın peşinde bile en az 2-3 er klüp vardır

Yoksa Chiellini 'den başla Asamoah Meyer A.Younes Balotelli hepsi bizim takımı alıp götürebilecek adamlar neden istemeyelim ki ?
O vakit Scout Transferi yapacağız

Ama negatif bakıyorsunuz.
Takım Galatasaray ve CL kozu var !

En "kötü" bu senaryo olur.

- E. Mor
- Nagatomo
- N'Diaye
- Denayer
- Scout Santrafor

Ben ama en az bir Bomba bekliyorum.

Feg/Garry/Belhanda duruma göre 2-3 Bomba

Ama negatif bakıyorsunuz.
Takım Galatasaray ve CL kozu var !

En "kötü" bu senaryo olur.

- E. Mor
- Nagatomo
- N'Diaye
- Denayer
- Scout Santrafor

Ben ama en az bir Bomba bekliyorum.

Feg/Garry/Belhanda duruma göre 2-3 Bomba
böyle olsa bile yine 12 -13 kişi oluyoruz.gidecekleri de hesaba kattıgında baya çökmüş bi kadro.büyük ihtimal ligi 5.falan bitiririz.3 kulvarda fişimiz cekilir.

böyle olsa bile yine 12 -13 kişi oluyoruz.gidecekleri de hesaba kattıgında baya çökmüş bi kadro.büyük ihtimal ligi 5.falan bitiririz.3 kulvarda fişimiz cekilir.
CL kalitesine yakışan 3 Transfer şart.

- Stoper (Denayer yedek / Maicon satılır)
- B2B (Çok önemli)
- Santrafor

Feg/Garry'nin durumuna göre bir adet Kanat.

Yani en az 3 "Çilek" Transfer şart...

şu anki kadroda bazı kişileri saymak bile istemiyorum.selcuk ölü,eren ölü.gencleri a takım kadrosuna almak şart.yenilik şart.

O vakit Scout Transferi yapacağız
Ben scout transferlerinin de çok tuttuğuna inanmıyorum ligimizde o sabır gösterecek Scout transferinin olmasını bekleyecek durum yok. Hem taraftarlarımız hem basın hem hocalar harcıyor scoutla gelen topçuları

Bugün takımın her şeyi olan Garry Rodrigues Fatih Terim gelmese takımda yer bulamıyordu kimse yalan söylemesin devre arası transfer nöbetini açın bakın herkes ilk transferi sol bek ve sol açığa istiyordu. Ligin ikinci yarısı başlayana kadar herkes sövüyordu Garry 'ye tercihleri hatalı futbolu bilmiyor beyinsiz vs. vs. gömmüyor muyduk burada ?

Veya 1-2 maç vasat oynayınca "gelen ilk teklifte gönderin" "5 mil. € 'dan fazla etmez bu beyinsiz" diye kaç tane post gördük forumda reis yemeyelim birbirimizi

Şimdi 45 mil. € edecek Telles 'i 6 mil. € 'ya sattık diye bayram edilmedi mi forum ahalisi tarafından burada ?

Kandırmayalım birbirimizi hepimiz yaşadık bunları burda. Scout ile alıp gerçekten parlatıp çok iyi para kazanacağımız ilk transfer Garry olabilir (Bruma/Ndiaye filan scout transferi değildi Telles 'i aldığımız paraya anca sattık) taa 13/14 sezonundaki Hajrovic-Ontivero 'lardan tut 15 / 16 sezonundaki Carole-Jose-Jem 'lere kadar o kadar transfer içinde 1 tek Garry Rodrigues 'i tutturduk ve hala scout transferi peşinde koşmak ne kadar mantıklı ki Garry için bile 6 ay öncesine Fatih Terim gelene kadar Galatasaray 'ın topçusu değil gözüyle bakılmıyor muydu burada reis ?

Bu dediğim için futbol cahili ilan edilebilirim ama bizim ülkemiz ligimiz söz konusu olunca scout bize göre iş değil.
Maddi olarak refahı yüksek tepesinde FFP olmayan Porto-Benfica gibi takımların işi Scout transferi. Adamlar her dönem 10 topçu alır 1 tanesi ya anca tutar ki bu işi yıllardır en iyi şekilde yapan Porto 'nun bile bu başarısız scout transferleri yüzünden ekonomik olarak bittiklerini biliyoruz hepimiz

Bizim fazla paramız yok ve kısa sürede büyük başarı sağlamamız lazım. Fernando-Gomis transferlerimiz gibi tinercilerin yaptığı Adriano-Pepe transferi gibi artık takımları tarafından gözden çıkarılmış kalitesi tartışılmaz ama eski form durumunda olmayan adamların peşinden koşmamız lazım

Doğru kadro planlamasının çatır çatır çalışan mücadele eden topçuların içine Sneijder gibi Podolski gibi 1-2 adet çilek yerleştirmemiz kısa sürede başarı peşinde olmamız Türkiye ligi standartlarında yapmamız gereken şey reis. UCL faktörü ve yüksek maaş/imza parası ile akıllarını çelmek zorundayız

Bunu yapabilmek içinde bir şekilde sürekli ligi ilk 2 içinde bitirip sürekli UCL arenasında olmamız şart ...

Kusura bakma reis biraz uzun uzun kafanı şişirdik ama benim transfer politikamız hakkında görüşüm budur ...

Biz bu adama niye çökmüyoruz. Kelepir , elinde patlama şansı yok. Kuvvetli , hızlı , teknik bir arkadaşımız.

Elinde patlama şansı yok.

Gidenler / Gitmesi gerekenler:

Koray
Hakan
Yasin
Eren
Lato
Tarık
Tolga
Ahmet
(Maicon)
(Selçuk)

+
Belhanda / Garry Transfer olma ihtimali var

...eh CL de var... Az Transfer olmaz. Tabiki hepsi A+ olmaz.
cok dogru.ben 2011deki gibi bi yapılanma+2012 devre arasındaki gibi kaliteli 2 futbolcu bekliyorum,sneijder ve drogba kadar isimli olmasa da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt