Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 472 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kaç ay İtalyan takımıyla antrenmanlara çıkan biri eminim ki Marcao, Ahmet ve Donk’tan daha iyi durumdadır.
İtalya ligi bu aralar radarımda baya maç izleme şansı buldum, Mert Çetin Jesus'unda arkasında stoper rotasyonunda keza yeni adamda almışlar oraya, Bizim rotasyona derinlik katar ama üst düzey katkı alır mıyız emin değilim. Elbette daha net bir isim almayacaksak isterim transferini.

Yaz transfer döneminde kesinlikle free yerlileri almamız lazım.

Mert Hakan
Emre Kılınç
Nuri Şahin
Nazım Sangare
Kaan Ayhan (takımı küme düşerse gelebilir belki)
Oğulcan Çağlayan

Bunlar gelirse zaten yabancı kontenjanı sıkıntısı çekmeyiz. Hatta 14 yabancıyı tamamlamaya bile gerek yok 11 yabancı yeter.
Yıl olmuş 2020 hala Nuri diyenler var.
Hem yaşlı hem sistem oyuncusu insiyatif almaz, koşamaz.
Üstüne birde nazım diye bir küçük takım oyuncusu istiyorlar :)

fernando gecen sezon son haftalar disinda maclarin buyuk bolumunde vasat oynadi

kalsaydi fazla sey degismezdi

Yazın birebir aynı fikirdeydim ama bu adam badou dengesizi ve donkla birlikte oynadı 2 sene.. Lemina gibi bir adamla hiç göremedik.. 2si de topu kullanabilen oyun aklı olan oyuncular üstüne fiziksel yönleri de iyi bir de leminanın müthiş enerjisi ve hırsı olacaktı.. Badou dengesiz donk çok durağandı bu adamların fernandoyu tamamlaması mümkün değil..

Yıl olmuş 2020 hala Nuri diyenler var.
Hem yaşlı hem sistem oyuncusu insiyatif almaz, koşamaz.
Üstüne birde nazım diye bir küçük takım oyuncusu istiyorlar :)

Yazın birebir aynı fikirdeydim ama bu adam badou dengesizi ve donkla birlikte oynadı 2 sene.. Lemina gibi bir adamla hiç göremedik.. 2si de topu kullanabilen oyun aklı olan oyuncular üstüne fiziksel yönleri de iyi bir de leminanın müthiş enerjisi ve hırsı olacaktı.. Badou dengesiz donk çok durağandı bu adamların fernandoyu tamamlaması mümkün değil..

Valla sanki bu takımda oynamak istemiyormuş, doymuş bir hali vardı. Belki Leminayla daha iyi oynardı ama çok büyük fark olmazdi bence..

Lemina' nın yanında FB li Gustavo gibi hem iyi kesici, hem iyi top kullanan bir adam olsa ne muazzam olurdu ha?!..İroni yapmıyorum, Gustavo' yu çok beğeniyorum. Öyle birinin varlığında Lemina çok daha verimli olurdu...
Gustova, İyi kesici filan değil.
Tek şansı hakemler.

Girdiği ikili mücadeleler ve top kesmelerin
% 90'ini faul,bunların yarısından fazlası da sarı kart.
Ancak ne hikmetse faul düdüğü bile çalınmiyor.

Kuşları hakemler aslında bu şekilde daha çok kolluyor.
Herkes penaltı filan konuşurken Gustova ve vedat'in yaptığı tüm fauller es geçiliyor.
Sonra da bu ikisi çok iyi mücadele etti oluyor.

Ogulcan caglayan net seneye gelmeli.

23 yasinda ve gayet yedekte is yapar, adem suan 32 seneye 33 olacak

Çer çöp adamlarla uğraşmayı çok seviyoruz sıkıntı bu..
Oğulcan-Emre kılınç - Okay bu 3lüyü bedavaya yakın alabiliyorduk hatta oğulcan direk bedavaydı bizimkiler beğenmedi.. Yani ne kaybederdik şu çocukları alsak Anadoludan topçu alınca illa sansasyonel bir bonservis ödememiz şart mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt