Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

isveçli norveçli kuzey ülkerlerinden bir transfer banko gelecek.2-3 yöneticiden kuzeyli oyuncular çok disiplinli iş ahlakı yüksek şeklinde açıklamalar duydum hep.hayırlısı

geçen sezon larson dedik.yok olmaz dediniz...adam bu sezon müthiş oynadı.. keşke alsak,hayricundun olllson'uyla birlikte.

Laaaannnnn açılmış efsane topic

öncelikle herkese selamlar arkadaşlar

Nöbete başlamadan önce bizlere bu sene şampiyonluk sevinci yaşattığı için Rabbime şükürler olsun diye bir dua edesim geldi

ve İnşaAllah bu sene yaşayacağımız Transfer Nöbeti konusu çok daha keyifli, güzel ve hem bizler hemde takımımız için hayırlara vesile olur...

arkasdlr gecen sene kayıt oldum foruma transfer nobetnde saykalın dedikleri baya cıkıyodu. ins bu senede cıkar

Ünal Aysal: Transferle ilgili çalışmalar yapıldı, listeler hazırlandı. Gelecek hafta teknik kadroyla oturup karar vereceğiz. Burak Yılmaz benim önceliğim değil. Trabzon'la aramızı bozacak hamle yapmayız".

santrafor şart melo takımda tutulsun yada hamitle nuri gelsin sağ açık şart sol açık ve sol bek şart

Valla ister çok para harcansın ister harcanmasın bu yönetim + teknik ekibe olan güvenim nedeniyle inanılmaz umutluyum gelecekten ... eminim en doğru adımlar atılacaktır ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt