Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 923 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu son günlerde Avrupa basini baya bi costu.

Di Maria bi taraftan, Vidic bi taraftan, Sagna bi taraftan, simdi de Cambiasso cikti :)

Ünal Aysal herhalde bi Cilek transferi pesinde. Hangisi tutarsa artik :)

Fikret orman ın galatasaray acısı

- bizim stadımızda arena'daki gibi kar problemleri falan yaşanmaz, bizimki modern bir stad olacak.

soran oldu mu? yaşanmazsa yaşanmasın niye böyle birşeyi belirtme ihtiyacın var?

- ne drogba'sı, ne sneijder'ı ronaldinho gibisi türkiye'ye gelmedi.

evet gelmedi.

- fernandes'i verecek misiniz galatasaray'a?

- kramponlarını veririz.

“Başkan bu konuda elinden geleni yapıyor. Zaten ilk imzayı atarken, Ocak transferlerini şart koştum. Ara transferde takımın mutlaka güçlenmesini istedim. Bu söz verildikten sonra Galatasaray’a gelmeyi kabul ettim. Ekibimle yaptığım çalışmalar sonunda yönetime listeyi verdim. 2 yabancı, 3 yerli oyuncu transferi istedim. Alex Telles ve Rhodolfo ile yerli oyuncular Salih Dursun, Özgür Çek ve Cenk Şahin listemde. Bir İtalyan gazetesi geçtiğimiz günlerde istifa edeceğimi yazmış. Böyle bir şey olamaz! Evet, şu an transfer konusunda biraz ağır gidiyoruz. Moralim bozuk fakat başkanımız tüm sorunları çözeceğini söyledi. O zaman moralim düzelecektir.”

Fanatik

Başkan bu adamın canını sıkma, bizde senin canını sıkarız. Kimi istiyorsa al!!

Birden fazla kombinasyon yapabiliriz .

Ki bana kalsa Chedjou-Dany ikilisini iadesiz postalarım .

Chedjou iyi stoper beyler, ancak aradigimiz lider özellikli stoper degil.

Misal veriyorum, stoper hatti Vidic - Chedjou olsa, o zaman izleyin bakalim Chedjou´yu.

Cünkü roller degisecek, yaninda gercek bir lider olacak. Semih Chedjou ikilisi uygun ikili degil.

Ha bu kontenjan sisteminde bu ikilinin oynamasi da hayal olacagi icin, birsey diyemem.

Ancak sezon sonuna kadar banko kalacagini söyleyebiliriz Chedjou´nun.

Elimizdeki yabancıları gönderemedik, gönderecek gibi de görünmüyoruz. En son tazminatını verip salarız bu gidişle, o da yemiyor kolay kolay.

Üstüne bir yabancı kanat daha aldık tribüne yatırım olarak. Elde yabancı fazlalığı var diye öncelik olan sol beki yine beklemek zorundayız.

Piyasada adı geçen hiçbir yerli iç açıcı görünmüyor. Anca yedek olacak isimler. Alır mıyız almaz mıyız o da net değil.

Bir tüneldeyiz de ilerideki ışığı daha göremedik.

Yönetimin yapması gereken ilk iş transfer değil, yabancı sınırlamasını kaldırmaya en azından gevşetmeye çalışmak olmalı.

Bir karanlık tünelde ilerliyoruz

Fikret orman ın galatasaray acısı

- bizim stadımızda arena'daki gibi kar problemleri falan yaşanmaz, bizimki modern bir stad olacak.

soran oldu mu? yaşanmazsa yaşanmasın niye böyle birşeyi belirtme ihtiyacın var?

- ne drogba'sı, ne sneijder'ı ronaldinho gibisi türkiye'ye gelmedi.

evet gelmedi.

- fernandes'i verecek misiniz galatasaray'a?

- kramponlarını veririz.

K.Paşa'nın eziklik vurgusu !

Chedjou iyi stoper beyler, ancak aradigimiz lider özellikli stoper degil.

Misal veriyorum, stoper hatti Vidic - Chedjou olsa, o zaman izleyin bakalim Chedjou´yu.

Cünkü roller degisecek, yaninda gercek bir lider olacak. Semih Chedjou ikilisi uygun ikili degil.

Ha bu kontenjan sisteminde bu ikilinin oynamasi da hayal olacagi icin, birsey diyemem.

Ancak sezon sonuna kadar banko kalacagini söyleyebiliriz Chedjou´nun.

Katılıyorum ama zaten burası herşeyi anlatıyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt