Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Leivanın yattığı yalan. O gazete o haberden sonra Bastian haberini girdi onun içeriğinde Leivayla birlikte 2.orta saha transferinden bahsediyordu. Kendilerini yalanlıyorlar

Eren +Bas dost çok lüks olur bu parasızlıkta hiç gerek yok, hem sinani değerlendirmek lazım..

Lucas + bir orta saha da yeterli trasnfer için şuan şampiyon ligi yok.

Bu nasil bir kazik once Donk'u 2.5 milyon euroya al sonra Kasimpasaya bedelsiz yolla 2 yil maasini ode

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adamin son 5 senede 5 golü yoktu son sene 13 gol atti bizden 2 milyondan fazla para alacak ben bu transferi karsiyim bu ne ya

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eren gelir'de Leiva gelmez ise cok Garip olur. Cünkü o halde Donk gitmis olur ve takimda Birhan'dan baska CDM kalmaz :-)

Kardeş Leiva neden gelmesin , hiçbir yerde haber yok. Rüyanda mı gördün diye sordum. Şimdi eğer bunlar alamaz diye dedim dersen trollük yapmış olursun. Ya milleti kandırmaya çalışmaktan ne zevk alıyorsunuz .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onur
Transfer Ugur Durica Ibanez
Onazi
Bero Ekici
Transfer Suk Castillo​

Kotu kadru mu??? Yildiz oyuncular alipta naptilar... adamlar hatalarindan ders cikartip sehri ve takimi taniyan td getirdiler ve transferlerde scout ekinini dinleyerek transfer yaptilar, dogru yoldalar.
Bu mallar hicbir zaman dogru yolda olamazlar gene takımi bastan kurdular gene 5.haftadan sonra üstüne bir de derbi macda yanilip yuhalamalar baslar..
Her sene takimin iskeletini bastan degistirirsen o is olmaz.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umarım Eren transferi gerçekleşmez.

Çok pis kazık sokacak bu şerefsizler bize yine.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Aynen çok saçma geldi bana, tamam ücretini karşıla da tamamını vermek dünya üzerinde yok. Zaten dün Rıza da bir kısmını deri. En fazla yarısını öderiz , bu saçmalığı kimse yapmaz çünkü. Dediğin gibi öyle olsa umutu niye vermek isteyelim , verirsin parasını fesih edersin buradan zaten saçma.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Abi tamam da o zaman 1.2m bonservisle alabilcenmi ? O zaman 5m bonssrvis istiycekler. Hem fesih parasi vercen maaslarini hemde bonservise 5m.

SM-G360H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olm 2.2 nedir gelen giden bizi keriz yerine koyuyor. Geliyorsan gel 1.4e yoksa sürün orda.

Hedefleri olan biri kabul eder. Ne yapmissin sen temizden 2.2 istiyorsun?

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt