Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Modeste gelince Nagatomo ve Mariano'nun asist sayısının yükseleceğin düşünüyorum.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yav manuel girildiği için öyledir dert etmeyin uçuş nosuna kadar var.Üstelik kayıt bugün girilmiş neyin yangını bu

Siteyi kurulduğundan beri takip ederim...İlk hesabımda da sorun çıkmış sonradan bunu açmıştık site adminleriyle...2009 dan beri de bu hesabımla fazla laf kalabalığı yapmadan kimsenin gönlünü kırmadan elimden geldiğince dahil olmaya çalışırım muhabbetlere...

Neyse anlatmak istediğim Levent kardeşimizin paylaştıklarına bende kefilimdir...Bildiğini yorum katmadan en güzel üslubuyla, biz en güzel takımın en güzel taraftarları ile her zaman paylaşmıştır...Saçma sapan yorum yapıp gönlünü kırmak ancak ahmaklıktır...

Beyler sistemsel bir hata az önceki 17 diye açıklama yapacaktım. Yalnız sadece 29 Ağustos 2018 değil 17 16 19 20 tarihinde de aynı rezervasyon gözüküyor. Üşenmedim THY bilgi işlem ofisini aradım. Neden böyle dediğimde GM kaynaklı rezervasyon işlemlerinde yolcunun uçağa checkin yapmadığı için boşta kalmaması adıyla bilet satılmış gibi gözükmesi ve her hangi bir hak talep edilmemesi için bu şekilde yapılıyormuş. Bir nevi önlem olarak gözüküyormuş. Ayrıca Hava yolları şirketleri kapasite üzeri bilet sattığından dolayı checkin sürecinde kulüp mağdur edilmemek için bu şekilde girilmiş. Yani benim baktığım rezervasyon gibi 18/19/20 yıllarında aynı tarihte bilet gözüküyor.

Eğer bu transfer gerçekleşmez yada modeste belirtilen uçak ile gelmezse kimse levent abi'ye yüklenmesin , en ufak laf edeni raporlarım.

transfer bir süreç ve bazen olumsuz sonuçlanabilir yada uçuş rezervasyonları ertelenebilir , bunu birçok kez gördük.

lütfen bunu aklınızın bir köşesine yazınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt