Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 429 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Levent bey de, Özgür bey de isabetli transfer açıklamaları yapmıştı diye hatırlıyorum. Neden meyve veren ağacı taşlama huyunuz olduğunun cevabı sanırım orta doğu kültüründe yatıyor. Yanlış bir duyum verilince evinizde gizlice ağlıyor ve duvarlara tırmanma arzunuz doğuyorsa bir psikoloğa gidin bence. Zira aynı temel duygu kendisini aldatanı öldürme isteğini de sağlıyor. :rolleyes:

Bu nefret yaklaşımlı tavırlar ilginç, 20 sayfa okudum birbirine laf atan insanlar dolu. Bu arada bu ikinci hesabım, neredeyse açıldığı günden beridir de takip ediyorum forumu. Hala bu durum değişmedi/değişmiyor maalesef. Komik geliyor kusura bakmayın. Diğer hesabımın şifresini bulamadım da öyle bir daha üye oldum bir not olarak.

İnsanların kaynakları olabilir, kaynaklar onları yanıltıyor olabilir, Galatasaray'ın iyiliği için o ismin atılıyor olması elzem olabilir. Veya sırf yalan söyleme arzusundaki bir salak da bunu yapıyor olabilir. Bahsetmek istediğim şu ; İnsanların fikir özgürlüğü var ve bunun kime ne zararı var?

Ya şunu merak ediyorum ; Yalan söyleyen bir salak ergen olsam ve desem ki hani ; "Mesut Özil için şartları sormuşuz. Sponsor olursa alacağız. Kaynağımı vermem mümkün değil." :uiyy: Külliyen yalan ama siz bunu bilmiyorsunuz. Düşünelim bunun kime ne zararı var bu forumda?

Atomu keşfederken dikkatinizi dağıtıp zamanınızdan mı çalmış oluyorum. :red: Yahu Galatasaray için konuşuyoruz hepimiz transfer beklerken. Sıkılıyoruz da. Altı üstü iki hayal kuracak sonra Mesut'lu kadro yapılacak, nasıl alırızın beyin jimnastiği yapılacak. Saçmalık denecek, olmaz denecek, şöyle olur böyle olmaz denecek, olsa ne güzel olur ama imkansız denecek. Hayallerimizle oynama Cem gerçekse inanırım diye kızılacak, espri yapılacak v.s. Bir iletişim olacak özünde yani. Zaman öldürülecek, üzerinde boş/yalan dahi olsa tartışılacak. Bunları zaten koca koca yorumcular, gazeteciler sayesinde yapıyoruz da ünlü olmayan bir forum üyesi yazınca niye üstüne çullanıyoruz? Bu ünlü gazetecimsilerden, yorumculardan ne farkımız var forum ahalisi olarak?

Ayrıca şu durumu da hatırlatayım haddim olmayarak. Bir transfer sürecinde 100 futbolcu menajeriyle konuşuluyordur belki de. Bunların 8 tanesi gerçekleşince 92 tam isabetli duyum veren adam o transferler gerçekleşmedi diye yalancı, kaynaksız mı oluyor? O adam hepinizin/hepimizin saçmaladığını net biliyor misal. Ama biz kaynaksız 92 tane bilemedi diyoruz. Yalancı diyoruz v.s. Hani ütopik de olsa bu durumların yaşandığı da malum. Zira burada bir çok değerli üyenin kulüp içinden bağlantıları olduğunu okumuştum yıllar içinde. Listede 4 kişi var ve o 4'ünü bilen süper duyumcu mu oluyor? Köşede gizlice ağlamamıza engel olduğu için mi çok seviyoruz? Ağlamasak hiç. Gülüp geçilse. Burası forum ; bin türlü fikir, yalan, doğru, çoğunlukla gerçek olmayan isimler altında paylaşılıyor. Mantığı öyle. Wikipedi'de bile bin tane yalan yanlış bilgi var. İnternet dünyasındaki bu duruma alışmamız zaman alacak gibi. Fikirler çatışsın hasılı. Şahıslar çatışmasın. Çoğumuz Galatasaray için buradayız diye biliyorum. Ondan bahsetmeye çabalıyorum.

Ben "Ronaldo bize gelecek" diyen adamla muhattap olmam ama bir genç arkadaş da Ronaldo'lu kadro kurar o an mutlu olmak için. Niye karışıyoruz? Genç bir arkadaşımızın hayalidir. Yazar keyiflenir. Kaos Teorisine uygun gitmek lazım dostlar. Kendi içinde bir düzen bulunur ve daha aktif gider gibi forum. Diğer türlü yönetici arkadaşlarımız da zor durumda kalıyor. Onların da hangi konunun yalan, gerçek olduğunu tespit edip engelleme durumları yok. Kim Galatasaray'ın iyiliği için yazıyor, kim kötülüğü için, kim yalan söylüyor nereden bilecekler NET OLARAK. Bilemezler ve hak yeme mevhumundan kaçmaları mümkün olmuyor. Bir de üstüne suçlanmak zorunda kalıyorlar. Ego savaşlarına dönüyor v.s. :confused: Çözüm sunan yok. Şikayet çok. Adamların işgal ettiği makam şikayet makamı değil. Çözüm makamı.Empati herkese lazım elbette.

Bakın ben burada kaynaklı gerçekten gerçekleşen transfer haberi yazıldığını görmedim. Hani şu şekilde ; "Yönetimden Mahmut Zengin abinin oğlu Ziya Zengin benim okul arkadaşım ah bu da selfie'miz Sneijder imzayı attı." Gören oldu mu hiç böyle kaynaklı? :rolleyes: Hiç sanmıyorum.

Hayır diyorsak ki herkes sussun. Sadece 5 kişi duyum paylaşsın o zaman sabah akşam Messi'li kadro kuracağız burada. Yalandan da birbirimize cevap vereceğiz. Forum mantığına aykırı oluyor. Ben yine de forumu yönetenlerin elbet bir bildikleri olduğu kanaatindeyim ama buraya da kendi fikrimi yazmak istedim. Herkes istediğini özgürce yazabilmeli şahsım adına. Yalan, doğru, gerçek, yanlış. Şahıslara ve kurumlara yönelik forum sahiplerini zor durumda bırakmayacak her fikir beyan edilebilmeli. Böyle olmayınca 20 sayfa saçma sapan şahsi tartışmaları okumamız da doğal.

Kim yazdı hatırlamıyorum ama dışarıdan bakan ve Galatasaray forumu için gelen insanlar için gerçekten sıkıntılı bir görüntü oluşturuyor bu durum. Zaman ayırıp okuyanlara da teşekkür ettim.

Aslında güzel sene. Sinan , Semih , Ahmet gibi aşırı antipatik ve sahada varlıkları daha çok zararlı isimler gidiyor. Kadroya baktığımızda ferahlayacağız Muriqi,Arda ve Süper Lig'ten kaleci harici transferler gelmezse.

Maalesef renkdaș. Özgür Ayten devre arası yanlış hatırlamıyor isem tüm transferleri önceden bildi ve yönetime kaynağını söylediğini de belirtti. Keza aynısı Levent Akgün için de geçerli, adam kaynağını belirterek bilgi paylaştı ama her ikisine karşı yapılmayan tahrik kalmadı. Üyeler olarak kalkıp bir şey dediğin zaman da kötü oluyorsun. Kaynağını belirtip bilgi paylaşan adamlar bundan sonra neden paylaşsınlar böyle olduğu sürece.
Sonrada duyum yok mu diye gelip burada dolanırlar..ayrıca bu üyeler arasındadki adaletsizlik hoş olmuyor..kıdemli üye olabilir lakin kimsenin kimseye saygısızlık yapmaya hakkı yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt