Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 486 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gecen sezon Nzonzi, Seri ve Lemina’yi kiralamistik, 3’u de 6 numara pozisyonunda oynayan oyuncular, bizimkiler en azindan yaptiklari hatadan ders cikarmislar. Gecis oyununa geciyoruz da umarim sol kanatta Babel veya Arda’yi izlemeyiz.

Yönetimin çapsızlığı ayrı konu tabii. Mesela ben daha önce de yazdım. Lerma, Moder gibi olmayacak heriflerle zaman kaybedeceğimize free durumdaki ya da TS'nin Rosenborg'dan aldığı herif gibi beleşten biraz pahalı topçulara yönelmemiz lazımdı. Adamlsr en azından kamp görürdü ve elimizde iyi kötü tapulu orta sahan olurdu.

Bu saatten sonra Lerma gelse bile nasıl katkı verir tam muallak. Müthiş topçu ve transferi imkansız bana göre. Ama hadi es kaza oldu diyelim.
Ortalama kamp görmüş topçu > kampı kaçırmış, lig başladıktan sonra gelen üst seviye topçu

Geçen sene Seri - Nzonzi - Lemina üçlüsü Aytaç Kara kadar katkı vermedi dediğimde millet mübalaga yaptım sanabilir. Ama kazın ayağı öyle değil. Bu acı bir gerçeğin ta kendisi. Sivas'tan Hakan Arslan, Konyaspor'daki Kuzeyli herif, Alanya'dan Salih vs gibi kamyonla örnek verilir daha...
Burda bir çok kişi gibi premier ligi gayet detaylı izliyoruz. Lerma adı çıktığı an imkansız dedik. Moder mümkün olmasına rağmen yönetime dair hiç inancım olmadığı için üstünde bile durmadım.
Boştaki adamlara gidilebilir, Kuzeye, güney/kuzey amerikaya gidilebilir cidden beleşten biraz daha pahalı adam alınabilir ama bu şekilde menajer itemelesiyle bi oyuncu alınması rezalet. Yönetimi bugüne kadar hiç böyle eleştirmemiştim bana bunu da yaptırdılar.

Gecen sezon Nzonzi, Seri ve Lemina’yi kiralamistik, 3’u de 6 numara pozisyonunda oynayan oyuncular, bizimkiler en azindan yaptiklari hatadan ders cikarmislar. Gecis oyununa geciyoruz da umarim sol kanatta Babel veya Arda’yi izlemeyiz.

60 milyon euro’luk orta saha ne kadar heyecanlanmıştık , bu üçlü neredeyse tüm fenev kadrosundan değerliydi.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt