Transfer Nöbeti (Arşiv 10) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Emre COlak icin pek yok, bi tek bu var simdilik :)

[GG]
UN6Ux.jpg
[/GG]

kürekle furasım geldi, korktum

Trabzon ortasahası hakkında konuşurken birden "... böylece Sneijder'lere falan da 15 mil eurolar falan verilmez, para içerde kalır" dedi... Spiker de "o kadar parayı alıp hakkını veremeyenler de var ama" dedi... Adam sustu....

Ben de allah belanızı versin dedim kapadım. İlk yarıda Vittek'in golünden 1 dk kadar önce falandı.... Blursanız koyun...

Trabzon ortasahası hakkında konuşurken birden "... böylece Sneijder'lere falan da 15 mil eurolar falan verilmez, para içerde kalır" dedi... Spiker de "o kadar parayı alıp hakkını veremeyenler de var ama" dedi... Adam sustu....

Ben de allah belanızı versin dedim kapadım. İlk yarıda Vittek'in golünden 1 dk kadar önce falandı.... Blursanız koyun...

Zenginin malı züğürdün çenesini yorar boşver malları

Transfer Nöbeti

Galatasaray'in level atlamasini an be an yasiyorlar, kolay degil.

Alisacaklar Galatasaray icin bu rakamlara ve ust duzey oyunculara.

şeref aydının iletilerini nerden okuyabilrim drogbayla ilgili haberi bile çıkmamış ama nerden almış duyumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt