Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 396 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kan emici asalak Tarık Çamdal'ı bir yaz boyunca gönderemediniz. O 1.8M yüzünden ne oyuncular kaçtı Şimdi yok efendim FFP bilmem ne. Adam yata yata dünyanın parasını alıyor, nasıl gönderemezsin ya, hiç yapamadın hadi, sözleşmeyi fesih et, açıktan öde maaşını. Ne kadar aptal varsa bizi buluyor ya!!

Lanet olsun Burak trabzonda kaldı demek ki Love'u alamadık...Kesin sizin tepkiniz yüzünden yönetim korktu transferden vazgeçti şimdi mutlu musunuz? Hem forvetimiz olacaktı hem de beşiktaş çökecekti burak musallat olacaktı...Modeste kim ya ne başarısı var zannettiniz ki sizi ergenler Loveu engellersek fm tipi forvet gelecek al size forvet yönetim değil aysalcı yeni yetme sözde galatasaraylı özde fenerli taraftarlar suçlu bu hezimetten...

Bari tarıkı kovalım...
Modeste kim mi ?

Vagner Love u övüp Modeste yi gömen bir tek sensin sanırım :red:

Lanet olsun Burak trabzonda kaldı demek ki Love'u alamadık...Kesin sizin tepkiniz yüzünden yönetim korktu transferden vazgeçti şimdi mutlu musunuz? Hem forvetimiz olacaktı hem de beşiktaş çökecekti burak musallat olacaktı...Modeste kim ya ne başarısı var zannettiniz ki sizi ergenler Loveu engellersek fm tipi forvet gelecek al size forvet yönetim değil aysalcı yeni yetme sözde galatasaraylı özde fenerli taraftarlar suçlu bu hezimetten...

Bari tarıkı kovalım...

Burak bjkye giderse şampiyon olurlardı iyi oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Antu'ya bakayım dedim buraya atılan sslerden sonra. Heriflerde bi sevinç var, sebebini anlamak için kuş olmak lazım.Ulan Anadolu takımı gibi kadro kurdular, şimdiden 6 puan taktık, iki transfere tav oldular. Java-elif nedir anasını satayım, bi tarafta ndiaye-fernando varken.Bizim rakibimiz Bjk olacaktır bu sene.

Trabzon maçındaki olası puan kaybında, Terim bu başkan bozuntusunu gömecek.

Hocanın arkasında olalım. Bu da ruh hastası bir başkan çıktı çünkü..

Hocaya destek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt