Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ugur Banega %100 ihtiyaç degik diyor

Onun futbol aklina s..... ben, nasil ihtiyac degil?

1. Adam tam duran top ustasi, hem cornerler hem freekick dogrudan kaleye vurabiliyor cok buyuk bir arti. Biz gecen sene dogrudan belki en fazla 1-2 atabildik herhalde. Cornerler, freekickler inanilmaz onemli bu modern futbolda.

2. Lider bir oyuncu.

3. ndiaye ve fernando 32 macta en fazla beraber 40, banega tek basina 55 kilitpas atmis

4. 74 top calmis, ndiaye 60 fernando 34

5. 60 kere adam gecmis ndiaye ve fernando toplam 44.

Yani ben şimdi alayım FFP de eksiye gideyim transfer sezonu sonuna kadar illa satarım diyemiyor muşuz. İlla önce satış yapılacak o satıştan gelen para kadar harcayabilecekmişiz. Ben daha önce hiç duymamıştım bu şekilde, transfer sezonu sonunda ekside olmazsak ne zaman alıp sattığımızın önemi yok diye biliyordum...

Yani ben şimdi alayım FFP de eksiye gideyim transfer sezonu sonuna kadar illa satarım diyemiyor muşuz. İlla önce satış yapılacak o satıştan gelen para kadar harcayabilecekmişiz. Ben daha önce hiç duymamıştım bu şekilde, transfer sezonu sonunda ekside olmazsak ne zaman alıp sattığımızın önemi yok diye biliyordum...
yok oyle bisey
zaten mantıksız
satın almak yerine transfer doneminin son gunune zorunlu satın alma opsiyonu koyarak kolaylıkla bypass edilebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt