Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 297 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

az once ingilteredeki Notts County ve Shrewsbury Town hazirlik maclarinin forumlarina bir bakim dedimde masallah bolu macinda sikecileri objektiflik adi altinda övüp duranlarin bir cogu o maclarda bizi yerden yere vurmus buraktan tut ched transferine kadar neler neler:asd:

Aslında birşeyi çok merak ediyorum:Fatih hocam sezon başından beri hamite verdiği süreyi yiğite yada furkana vermiş olsaydı,hamitin arkasındaki durmuşluğunu yine furkan ve yiğitte uygulasaydı;şuan yiğit ve furkanı nasıl konuşuyor olurduk?keşke imkan olsada bu dediğimi gerçekleştirebilsek.tüm hatalarına rağmen onları 11 de görme cesaretini gösterseydi terim hocam.

Eski Bursasporlu Ndiaye bejekeye gelecekmiş sanırım.

besiktas nekadar bos oyuncu varsa doldurdu kadroya. hilbert 2-3 senedir banko olan oyuncusunu 300 bin euro yüzünden kaybetti gitti 2 seviye alti serdar kurtulus'un sadece bonservisine 1.5 verdi

sezer ve ömer gibi 2 alternatif oyuncuya 3 milyon verdiler bunlar kac mac oynar sizce?

pedro franco da kapali kutu sayilir. serdar ve pedro franco'yu ilk 11 icin aldilar. eneramo tolga ve bir orta sahayla kapatacaklar sanirim. ben bonservissiz daha iyi transferler yapardim, bir sürü oyuncu vardi bosta.

bizim türk takimlari cok zayif..besiktas 2 lig takimlara 1:0 kaybetti..bursa gelen giden den 4 yiyor

dk 55. frankfurta karsi 0:4 maglup

N'Diaye BJK'de iş yapar.

-------------------N'Diaye-----------------------

------Oğuzhan--------------Fernandes-------

gayet sağlam üçlü.

Bu hazırlık maçlarını izleyebileceğimiz bi program buldum indirmek için link versem ceza alır mıyım?

yakinda bizi sikeye karsi ciktigimiz icin küme düsürürler.artik futbolu takip edilecek statuden ciktik.rezillik kepezelik utanmazlik ahlaksizlik diz boyu.boyle furbolun taaa.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt