Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

veya jem olabilir. Hatta sporting'ten şu orduda kiralik oynayan çocuk vardı ya sol bek onuda kiralamak gerekir. İyi kötü elimizde türk bek olmayacak çünkü.

Ben baltaya güvenmiyorum, sakatlanırsa efil efil ne yapacağız diye düşünürüz. Bir türk alternatif şart en azından o bölgeye. Çağlar 5 sene yattı 1 sene kiralık o bölgeyi yedekleyecek türk alsak kimseye bişey olmaz. Sonra ab gelir ali adnan'ı yetiştirirz oynatırız.

birazdan 365G24S video koyar..hasan şaş uçuk kelimesini kullansa haberde yazarlardı.belli olur birazdan.

Riera kotu futbolcu mu degil , ama 3 milyon euroya sol bekte devsirme sol bek olarak kullanmak mantikli degil . Sol ofansta da agir

veya jem olabilir. Hatta sporting'ten şu orduda kiralik oynayan çocuk vardı ya sol bek onuda kiralamak gerekir. İyi kötü elimizde türk bek olmayacak çünkü.

Ben baltaya güvenmiyorum, sakatlanırsa efil efil ne yapacağız diye düşünürüz. Bir türk alternatif şart en azından o bölgeye. Çağlar 5 sene yattı 1 sene kiralık o bölgeyi yedekleyecek türk alsak kimseye bişey olmaz. Sonra ab gelir ali adnan'ı yetiştirirz oynatırız.

yanlis hatirlamiyorsam hoca son hazirlik macinda eboue yi bi ara solbeke koydu, galiba oyle birsey yapar gene

fcn nevzattan aldı yazdı uçuk kelimesini herhalde..hasan şaş teklifimizi yaptık demiş uçuk olsa bile.bu yeterli.

Arkadaşlar uzun zamandır forumda 1.5 haftadır forumda yoktum transferler ne durumda Bruma ve Ali Adnan transferleri olacak mı?ve sizce nasıl oyuncular ben pek tanımıyorum ama genç futbolcuların alınmasından yanayım.

Seneye kontratı biten Riera yerine Arda Turan'ı alıp, şu sol bek işine de bir çözüm bulabiliriz umarım.Ama şu yabancı sınırı 5+0+3'e düşerse Arda bile kurtarmaz bizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt