Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 489 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Italyan menajeri aradim sen kimsinde hakana bagriyosun hemde türkce dedim kapattim. Anlamamis olabilir

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diarra ve Mbokani gelirse zenci sayimizdaki artis bizi sampiyonluga goturur diyorum

Chedjou
Carole
Cavanda
Donk
Diarra
Bruma
Mbokani

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen transferden anlayan bir arkadasa benziyon reis. Italyan menajer'e katilirmisin? Adam 11'de oynuyor kaptan olarak. Ne ara olacakmis bu transfer? Biten transfer olsa evraklar hazirlanir, Diarra toplanir ve Istanbul'a gelir hemen.

hacı futboldan veya transferden anlamaya gerek yok bu konuda. menajer italyan ve bu konuda bilgiler veriyorsa haklıdır.
okadar yani.

İtalyan menejeri aradım , telefonu açmadı , italyanca bir otomatik mesaj çıktı ben de kapadım.

Turkcell'den 12 tl'lik otomatik yurtdışı tarifeniz tarafınıza tanımlanmıştır diye mesaj geldi. :(

Adam o takımın kaptanı, taraftarın çok sevdiği bir oyuncuydu veda maçını yapacaktır muhtemelen eğer gelecekse. Oynamasıda çok doğal, Marsilya daha o bölgeye yeni birisini almadı son kez oynatmak istiyor olabilir, eğer gelecekse.

--------------------------Muslera------------------------------
Cavanda-------Chedjou---------Serdar---------Cardole----
--------------------------Diarra--------------------------------
----------Tolga(Selçuk)-------Sneijder(Josue)--------------
Bruma----------------------------------------Podolski(Sinan)
----------------------Eren(Transfer)--------------------------

Savunmada iken bu şekilde 4-5-1(4-3-3) gibi oynayıp atakta da zaten sneijder sola kayıyor. Podolski de ikinci forvet gibi oynamayı seviyor, diarra da sadece defansif değil ofansa katılmayı seven biri ortaya yakın oynayabilir. Küçük bir formasyon değişikliği ile

--------------------------Muslera---------------------------------
Cavanda-------Chedjou---------Serdar---------Cardole-------
--------------Tolga(Selçuk)----------Diarra---------------------
Bruma-------------------------------------------Sneijder(Josue)
-------------------------------Podolski(Sinan)--------------------
--------------Eren(Transfer)--------------------------------------

Atakta 4-4-2'ye evrilebiliriz. Genetiğimiz gereği çift forvet gibi oynadığımızda daha çok gol ve pozisyon buluyoruz. Ayrıca önde presi bu formasyonla daha iyi yapabildiğimiz için, ani kaptırılan toplarda önde baskı ile karşılık vermek daha kolay olacaktır. Bu takım bu şekilde esnek bir futbol oynayabilir. Bruma biliyorum solda gole daha yakın ama Eren'i sağ kanattan hızlı ataklar geliştirerek destekleyip Podoski'yi de içe kaydırarak iyi pozisyonlar bulabiliriz. Dönen pozisyonlarda pozisyon almış Sneijder, Tolga, Diarra, Carole ile oyunu sette oynayıp sol tarafta ise Cavanda, Bruma gibi hızlı ataklarla iyi kontralar yakalayabiliriz. Bu kadro topa sahip olur, kanat oyunu oynar. Set oyunu oynar. Görüşlerinizi belirtirseniz değişiklik yapabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt