Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda gomis filan verilen paralara hic laf etmedim,piyasa malasef böylede,ndiyaye 7milyon vermek nedir arkadaslar,Shock oldum resmen,ben bu adami tek büyüklere karsi izledim,o maclarda etkiliydi ama diger maclarini hic izlemedim,izleyenler bir zahmet bilgi versin

Herkes olaylara körkütük taraftar gözünden bakmaz.Şampiyon olabileceğini düşünüyorsa öyle bir gelir ki.Şenol da gitti halihazırda.

Senol ile bir degil. Senol bence bikmisti Trabzon daki ortamdan ve kaoslardan o yüzden Istanbul takimina gitmek istemistir.

Ya bize gelebilirdi ya da Besiktasa, Trabzon da yasadiklari olaylardan sonra Fenere gidemezdi zaten. Aslinda Besiktasa gitmesi de sorgulanir onlar da sikeci sonucta.

Dostum ironimi yapıyorsun bilmiyorum ama Tudoru getiren bizim taraftardı şimdi de gitmesini isteyen ve geldi diye yönetimi suçlayan yine biz taraftarlarız. Perhiz ve lahana turşusu metaforunu sık sık tekrar ediyoruz

Ben mesela istemiyordum gelmesini, istedigim gidibi defol git diyebilirim adama. Kendisini isteyen kadar istemeyenlerde vardi, taraftar istedi diye genelleme yapmaya gerek yok yani.

Sonucta mesela Terimi isteyen de istemeyen de var. Ayni hesaba cikiyor.

Senol ile bir degil. Senol bence bikmisti Trabzon daki ortamdan ve kaoslardan o yüzden Istanbul takimina gitmek istemistir.

Ya bize gelebilirdi ya da Besiktasa, Trabzon da yasadiklari olaylardan sonra Fenere gidemezdi zaten. Aslinda Besiktasa gitmesi de sorgulanir onlar da sikeci sonucta.

Şenol gitti derken MT'ye gitti.

Düşüncem çok net,Fenerbahçe'nin önünü açmak için yapılmış bir operasyon bu,bizle alakası yok.Bu planı gerek lobisiyle gerek ağırlığıyla bozabilecek tek adam Terim.Transferler falan hikaye,Terim gelmezse Fb güle oynaya şampiyon olur bu sezon.Şike olayının iade-i itibarı yapılır güya.

Ben mesela istemiyordum gelmesini, istedigim gidibi defol git diyebilirim adama. Kendisini isteyen kadar istemeyenlerde vardi, taraftar istedi diye genelleme yapmaya gerek yok yani.

Ama sen Terim'i başarılı olmayacağını düşündüğünden değil diğer sebeplerden ötürü istemiyorsun değil mi?

N'diaye iyi oldu.Sprinter ve driplingci lzmdi ve bu özellikleri bir ortasaha oyuncusunda olmasi bizim icin gol yolunda arti deger kazandiracaktir..
Simdi en önemlisi sol acik,sol bektende acil
Sol acigimiz top class olmasi lzm,agirligini koyabilecek birisi olmali yoksa sirf sagimiz iyi oldumu kitlenmemiz kolay olur yine
Sol acigimiz iyi olduktan sonra sol bek alinana kadar eldekilerle idare edebiliriz cünkü fazla ileriye cikmalari gerekmicek böylelikle daha fit bir sekilde oynayan sol bekimiz daha cok savunma yönüne konsantre olabilir

Arkadaslar,bu aksam macimizi hangi Kanal veriyor?gstv Mac bittikten sonra bandtan verecekmi maci?
Şuna benzer bir kamera ile kayıt edilecek.

cirkut-1.jpg

Daha sonra banyosu filmlerin kesilip yapıştırılması bilgisayara aktarılması falan derken 144p çözünürlükle çarşamba günü izleyebilirsin.

Ben kişiler üzerinden konuşmadım fakat çoğunluğun Tudor'un gelmesi için baskı kurduğu su götürmez bir gerçek ve bu çoğunluk şimdide gitmesi için baskı yapıyor. Anlatmak istediğim bu

Türkiye Muhasebeciler Forumu mu Galatasaray Forumu mu belli degil...

Yahu biz selcuk un sahada yürüdüğünü tolga da beyin olmadığını daha tek sutunun kaleyi bulmadigini konusmuyor muyuz ?

Adam geçen skor üreten tembel olmayan potansiyeli olan bi oyuncumuz oldu

Banane parasi selcuk ve tolga nin yıllık maaslari 6 milyon euro verdikleri yarar sıfır

Madem muhasebe yapıyorsunuz bunlari da konusun

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt