Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
transferin ilk üc gününde kimse gelmese hic birsey beklemeyin cünkü bu gösteriyorki gene hic bir hazirlik yapilmamis kimse ile simdiden konusmaya baslanmamis

Takımda forvet yok.

Orta saha yok.

Kanat oyuncusu var gibi görünüyor ama şu anda Feghouli hariç hiçbirine güvenilmez.

Eğer transfer yapabileceksek bu 3 bölgeye 3 adam alırdım. Çehremiz gerçek anlamda değişir.

Ama FFP anlaşması varken nasıl yapacağız bilmiyorum.

Para durumu sorun olacak ise stoper işinden vazgeçilmeli. Bu takıma forvet kadar orta saha lazım. Hem de öyle böyle değil, Belhanda, Ndiaye ve Fernando, ikisini ne yapıp edip satmamız lazım, diğeri zaten kiralık. Feghouli dışında pas oyunu oynayabilen orta saha oyuncumuz yok. Fernando'nun pas oyunu çok kötü olmasa bile adam bitik yok oluyor. Ndiaye ve Belhanda koşuyormuș, basıp pres yapıyormuş, kazanılan topların büyük bölümünü yine bizzat bu ikisi rakibe teslim ettikten sonra koşsalar, pres yapsalar ne yazar.

O da dogru ama forvet transferi, hatta transferleri demek daha dogru olacak, onceligimizdir.

Eksik bölge çokken iki tane forvet almayı çok doğru bulmuyorum şahsen. Sanki her yer tamam da orası eksikmiş gibi düşünmek yanlış olur.

Ben olsam direk 11'e konulacak düzeyde forvet, kenar oyuncusu ve bir de tempolu bir orta saha bakarım.

Ama bu mali şartlar ile hiç birini alamazsak şaşırmayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt