Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 482 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
falcao iyi hosda parasi asiri fazla ben sicak bakmiyorum gidin ibarbo, ighalo, adrian ramos, jackson martinez gibi maliyeti daha uygun oyuncuyu getirin, benim en cok gönlümden gecen PATO

Falcao bizi sampiyon yaparsa veya UEFAda finale tasirsa geri dönmüs olmuyormu? Bunun daha forma satisi var, sirf Falcaoyu izlemek icin gelecek fazladan taraftar var...
Ben bunları çok duydum âma hiç geri dönüşü olmadı kaç tane Drogba forması satıldı ülkenin ülke insanının durumu ortada sponsorlar için cazibe merkezi olan bir ekonomik ortam yok
Sponsorlar sosyal medyada ne kadar etkileşim aldığına bakmıyor olayın
Senin ligin 13 14 ülkede canlı izlenirse o zaman o dediğin olur

Galatasaray Düşmanlarının .........

Nevzat ve o bunak rodop resmen bize kinlerini kusuyorlsr biliyorsunuz bunların ikiside kulübe girişleri yasak rodop zaten huzurevinde olması lazimken hala fitne haberler peşinde

Falcao bizi sampiyon yaparsa veya UEFAda finale tasirsa geri dönmüs olmuyormu? Bunun daha forma satisi var, sirf Falcaoyu izlemek icin gelecek fazladan taraftar var...

Forma satışıyla iyi para çıkar lafı şehir efsanesi yüzde 10 pay veriyorlar sana 200 liralık forma satışında sana kalıyor 20 lira, 1 milyon tane satsan ki satman imkansız 20 milyon tl eder , Falcao gelirse taş çatlasın satıcağın 100 bin forma onda da 4 milyon tl gelir elde edilir.

Forma satışıyla iyi para çıkar lafı şehir efsanesi yüzde 10 pay veriyorlar sana 200 liralık forma satışında sana kalıyor 20 lira, 1 milyon tane satsan ki satman imkansız 20 milyon tl eder , Falcao gelirse taş çatlasın satıcağın 100 bin forma onda da 4 milyon tl gelir elde edilir.
Yani niye sirf formaya takili kaldiniz?
Bir sampiyonluk 60-70 milyon euro yapiyor, bu adam bizi sampiyon yapar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt