Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir Fenerbahçelinin yorumu :

Gs Alan carvalho ile temastaymış adam leblebici duruyor. Nedense ben diagnenin tek sezonluk performans gösterdiğine inanıyorum. Carvalhoya baktım 5 sezonda +15 gol altına düşmemiş adam Diagne nispeten bu adam daha tercih ederim.

Bir başka Fenerbahçelinin yorumu :

Alan çok tehlikeli oyuncu. Üstelik sözleşmesi Ocak ayında bitiyor, Galatasaray alırsa çok iyi hamle olur. Evergrande-Shangai Sipg maçında da dikkatle takip ettim çok hareketli oyuncu, durdurulması zor türden.

Aslında bu Alan Carvalho direk merkez forvet yerine bir sol forvet olarak da kullanılabilir

Muslera
Linnes-Ozan-Serdar-Nagatomo
Fernando
Emre-Belhanda
Feghouli-Transfer-Alan

Muslera
Fernando
Feghouli-Emre-Belhanda
Transfer-Alan

Şöyle sağlam rakibi bozacak fizikli bir santrfor ve daha serbest rolde bir Alan hücum olarak bayağı elimizi rahatlatır
Mesela L.Muriel elimizden kaçırmazsak çok iyi olabilir
Gündemde adı geçen Pellè işimize yarayabilir
Yine çin'den Odion Ighalo çok iyi bir golcü. Hem EPL'de hem Çin'de muazzam gol sayıları var
Tabi bir de göz ağrılarım Samatta ve Pato var

Eğer 2 tane forvet alacaksak ikisini de aynı anda kullanabileceğimiz bir düzenimiz olabilir ...

Aslında bu Alan Carvalho direk merkez forvet yerine bir sol forvet olarak da kullanılabilir

Muslera
Fernando
Emre-Belhanda
Feghouli-Transfer-Alan

Muslera
Fernando
Feghouli-Emre-Belhanda
Transfer-Alan

Şöyle sağlam rakibi bozacak fizikli bir santrfor ve daha serbest rolde bir Alan hücum olarak bayağı elimizi rahatlatır
Mesela L.Muriel elimizden kaçırmazsak çok iyi olabilir
Gündemde adı geçen Pellè işimize yarayabilir
Yine çin'den Odion Ighalo çok iyi bir golcü. Hem EPL'de hem Çin'de muazzam gol sayıları var
Tabi bir de göz ağrılarım Samatta ve Pato var

Eğer 2 tane forvet alacaksak ikisini de aynı anda kullanabileceğimiz bir düzenimiz olabilir ...

akbaba çöpünü kadroya yazıp durmanın mantıki açıklaması nedir moit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt