Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Falcao demek ha bizim taraftardan bir yol olmaz emeklilik için gelen adamlardan bikmadik demekki

Galatasaray Düşmanlarının .........

33 yaşını geçmiş oturma organını kaldıramayan bitik adamlardan bıktık artık. Varsın isimsiz olsun genç zımba gibi oyuncular lazım takıma. Kondisyon anlamında sürünüyoruz. Fenerbahçe de Frey çöpü bile Slimani den daha fazla katkı verdi. Çünkü tempolu oyuncu. Bırakalım artık emekli olmuş isimleri!!!

Gerçekten şöyle Ribery gibi dünya yıldızı olacak bir adamı alsak ne güzel olur.
5 sene önce en iyi dönemlerini geçirmiş adamlardan bende bıktım. Adamlar ile üstelik en az 3 senelik sözleşme yapıyor bizimkiler hep. 3 milyondan aşağısına da gelmiyorlar zaten.
Scout ekibini ve transferden sorumlu adamları görünce artık böyle transfer yapmamız imkansız.

eğer olacaksa seve seve olur Falcao...ama yaz transferinde'de o gittikten sonra direk oynayacak bir potansiyelli bir genç oyuncu alma şartıyla olur...zamanında Drogbada yaptığımız yanlışı Falcao'dada yapmayalım...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Radio Monte Carlo, Fransa Ligi'nde dibe demir atan Monaco'nun devre arasında yenilenmeye gideceğini, en büyük alıcının ise 'Galatasaray' olduğunu bildirdi. Thierry Henry ile yaşanacak değişim sırasında Radamel Falcao ve Kamil Glik'e yol verileceği kaydedildi.

Uzun süredir bu iki önemli oyuncuyu takip eden Galatasaray'ın transferi bitirmeye en yakın takım olduğu belirtildi.

Monaco'nun bu iki yıldızı, Galatasaray'a bonservis bedeli almadan göndererek önemli bir bütçe artısı sağlayacağı böylece devre arasında yapılması düşünülen büyük değişim için imkan sağlanacağı da iddia edildi.

Bu basın iyice kafayı yemiş. Hiç takip etmediydim şimdiye kadar forumda bir göz atayım dedim de Falcao zırvası hadi neyse her sezon veteran bir yıldız yazılır onu adetten kabul edelim de, Kamil Glik'i elinden neden bonservissiz çıkarmak istesin? Hadi diyelim istiyor, özellikle bize beleşe göndermek gibi bir lçabası neden olsun bir tane mantıklı done yok, yav sallıyorsunuz bari biraz adabı olsun. Adam 30 yaşında hem İtalya hem Fransa tecrübesi var milli takımında oynuyor soran olursa bedavaya Galatasaray'a iteliyoruz dersiniz te allam. Ulan bu yönetim Donk'u başkalarına kaptırmamak gerekçesi ile zam yapmış yönetim boşta olsa bile Glik'i almayı becerebilir?

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yazmayayim yazmayayim diyorum da

Mariano Maicon Fernando out
Lala Glik Falcao Alan Fransiz ikinci liginden zenci orta saha in

Harika olurdu

Sarı kırmızılı ekipte 2’si kiralık 8 oyuncunun sözleşmeleri bitiyor. Fatih Terim’in yapılacak yeni transferlerde aradığı özellikler:

• Galatasaray’da oynamanın ne demek olduğunu bilecek. Yabancı bile olsa Galatasaray’da oynadığı için gurur duyacak.
  • Asi olacak. Yenildiğimiz zaman soyunma odasında isyan edecek. Koşamayan arkadaşına tepki koyacak.
  • Yetenekli olacak. Yeteneklerinin yetmediği yerde güçlü olacak. Gücünün yetmediği yerde hırsını ortaya koyacak.
  • Sert olacak. Mücadeleden vazgeçmeyecek. Yenilgiye tepki verecek. Yenilgiyi kabullenmeyecek. Winner olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt