Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam da bizi kurtaran daha doğrusu Fenerbahçenin durumuna düşmekten kurtaran 10 yılda 6 kez ŞL'ye gitmemiz. Bu olmasa zaten sıçmıştık.

Buna rağmen yıllık gelirimizden fazla borcumuz oldu. Ha kur da 3 katına çıktı orası da var.

benim dediğimin aslında seninkiyle çelişen bir yanı yok ki?

yabancılar mı zarar ettiriyor yerliler mi sorusunun bu tabloya bakarak cevaplanamayacağını anlatmaya çalıştım

herşeyden önce iki farklı transfer mantığıyla yapılıyor

ve senin de dediğin gibi bizi kurtaran o cl şanslarını yaratan büyük oranda yabancıların farkı

2004 ile 2011 arası hemen her sezon fener yabancıları daha iyiydi ve ortalama olarak daha başarılı oldular

2011'den bugüne kadar da belki 1 sezon hariç bizim yabancılar daha iyiydi biz daha başarılı olduk

benim dediğimin aslında seninkiyle çelişen bir yanı yok ki?

yabancılar mı zarar ettiriyor yerliler mi sorusunun bu tabloya bakarak cevaplanamayacağını anlatmaya çalıştım

herşeyden önce iki farklı transfer mantığıyla yapılıyor

ve senin de dediğin gibi bizi kurtaran o cl şanslarını yaratan büyük oranda yabancıların farkı

2004 ile 2011 arası hemen her sezon fener yabancıları daha iyiydi ve ortalama olarak daha başarılı oldular

2011'den bugüne kadar da belki 1 sezon hariç bizim yabancılar daha iyiydi biz daha başarılı olduk
Evet de buna rağmen kötü yönetiliyoruz kastım oydu.

Yabancılar konusunda kısmen daha iyi tercihler yapsak da zarar büyük.

Aboubakar haberleri dogruysa uzun sakatlık geçirdiği için sneijderde yaptığımz gibi 7 verir getiririz. Porto ze luis ile ilgileniyor diyorlar biz de o adamla ilgileniyoruz aradan çıkartmak isteyebilirler.

Birden Kap geliyormuş. Şener,M.Topal,Yusuf,Mevlüt açıklanıyormus

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk

luyindamayı derhal kitlememiz lazım bi yerlere

forum hayatım boyunca hayri cunda en katılmadığım konu bu herifin stoperliği

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt