Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 504 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yönetim akıllı ha. Attılar Marcao mevzusunu. Bir anda orta saha/kanat unutuldu. Sanki Marcao kalsa orta saha/kanat gelmese şampiyon olacakmışız gibi.

Bu işin sonunda.

1. Şampiyon olamayız.

2. Marcao sene sonu, son senesi diye max 10 m euroya gider.

İyi dümen.

15 iyidir. Önemli olan Marcao'nun yerine 4'e tekrar Marcao bulabilmekte. Bu işi yapabilirsek 15'ler zamanla 20-30 olacaktır. Zor durumda olduğumuz bilindiği için daha fazlası hayal. Bir sezon daha kalsın değeri artar diyeceğim ama bir senede neler olabilir bilinmiyor. Boss gibi sakatlanma ihtimali de var.
38 transferden elle tutulur 2 adam varken fazla iyimser olur tekrar 4 milyona o potansiyel adam bulmak. Tarihteki tecrubelerle sabit, getirecekler 2-3 adam kulube yuk olup gelen paranin kisa surede yok olmasindan oteye gidemez. Ozan’i satip uzerine para ekleyip Diagne’ye gomende ayni ekip degilmi?

Var. Josefin sözleşmesinin son senesiydi.

Jailson da geldikten sonra düşüşe geçti.

Ha yine de olabilitesi olan işler Eljifle Vedata göre.

Benim kıstasım da o zaten
Jailson stoper oynatıldı düşüşe geçmesi normal
De Souza giderken formdaydı şaşırmamıştım o paraya , sözleşmesinin son senesinde gittiğini bilmiyodum btw
1600502344072.png

souzayı aldıkları dönem yakın paralarda transferler yapmışlar

josef 8 e gelmişti 12'ye gitti piyasası oydu o dönem
jailson 4.9a gelip 4.5ye gitmiş anormallik yok 2 transferde de

Sow u 15 küsür milyona satıp ertesi sene beleşten kiraladılar
Emenike aynı şekilde
Bolu’ya verdikleri kaleci cabası
Allahyar denen halı saha topçusuna bile 3.5 milyon Euro satın alma koydurmuşlar ne demeli.
Jailson u bırak 5 e bedava versen alan olmaz adam resmen ortalık malı oldu süper ligde.
Elif elmas zaten tam örnek transfer şikesi

İçlerinde bi De Souza ile Guilano belki temiz transferdir

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim kıstasım da o zaten
Jailson stoper oynatıldı düşüşe geçmesi normal
De Souza giderken formdaydı şaşırmamıştım o paraya , sözleşmesinin son senesinde gittiğini bilmiyodum btw
Ekli dosyayı görüntüle 95040

souzayı aldıkları dönem yakın paralarda transferler yapmışlar
10 kağıt verdikleri Stanciu'yu da Slavia Prag'a 4e sattılar, bunlar harbi mal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt