Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 502 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 13)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler 2 gündür hiç birşeyden haberim olmadı. İş gezisindeyim vakit yok. Şu an 29 sf geri gittim ama bişey yok gibi sadece Diarra gelmemiş galiba.

Mümkünse şu iki günün özetini yazın. Gelenler gidenler falan. Şimdiden teşekkür ederim.

NFA_07 tarafından gönderildi.

Tiote geldi sakat gitti

De jong yolda ikna oldu deniyor

Denayer sabah 5.30 İstanbulda diye haber çıktı

Diarra kendini Monaco ya pazarlamaya çalıştığı için defolsun çekiyor şu anda Marsilya taraftarı

Monaco kabul etmemiş

Bekliyoruz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

şikecilerin transfer mantıgına bak ancak bukadar mal olurlar adamlarda tonla sol kanat var gidip lensi aldılar

iş yapmasada tonla forvet var sowu kiraladılar

orta sahada topu Dick getircek anlasılan

aldigi ceza sözlesmeyle alakali degilki cas veriyor cezayi.
ve oyuncularda az kazanmiyor ödeyebilir.
Faruk,adam bırakırsa niye ödesinki?O cezayı futbol oynayabilmesi için ödüyor..Mesela adam ayağını kırsa ve kaza geçirdim dese ne olacak?veya illa bırakmak istiyorsa maçta yürür,takımı sabote eder vs vs...Adam top oynamak istemiyorum dedikden sonra birşey yapamazsın..

Tiote geldi sakat gitti

De jong yolda ikna oldu deniyor

Denayer sabah 5.30 İstanbulda diye haber çıktı

Diarra kendini Monaco ya pazarlamaya çalıştığı için defolsun çekiyor şu anda Marsilya taraftarı

Monaco kabul etmemiş

Bekliyoruz

Eyvallah renktaş. Şu eldeki çöpler ne oldu var mı bi gelişme?

Eyvallah renktaş. Şu eldeki çöpler ne oldu var mı bi gelişme?

Olcan fesh edildi tek taraflı bizim tarafımızdan.. Ya para almayacak Granada dedikodusu var yada tff ye gidip iki yıllığını alacak..

Umut gitti kayseri açıklama yaptı

Tarık kayseri söylentileri var ama zayıf

Donk için söylentiler var ama oda zayıf

Bizdeki Sneijder Muslera konumundaydı lass Marsilya da kaptan da ettiler. Tamam git nere gidersen git monaco olur biz oluruz fark etmez ama sen bir kaç gün önce maçtan sonra böyle devam etmemiz gerek bu sene sonuna kadar mücadele etmemiz gerek diyip transfer hakkında bir kelime etmeyip gizli gizli işler çevirirsen böyle malca kalırsın ortada. Çık erkek gibi bir basın toplantısı yap Marsilya taraftarından özür dilerim benim borcum var yaşım ilerledi bunu ödemem gerek o nedenle yüksek maaş veren bir takıma gitmek istiyorum de güzelce anlat.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Transfer yetişmezse Hamza'nın kabahati olur ne olacak.

Grosskreutz transferinde buna inananlar vardı forumda nasılsa ikna etmeleri de zor olmaz.

Hamza nın kabahati diyen ağır saçmalamış da Trt Spor'da Olur böyle şeyler neden taraftar neden bu kadar tepki gösteriyor herkes hata yapabilir demişti o sözler eleştirilmiş olmasın.

Faruk,adam bırakırsa niye ödesinki?O cezayı futbol oynayabilmesi için ödüyor..Mesela adam ayağını kırsa ve kaza geçirdim dese ne olacak?veya illa bırakmak istiyorsa maçta yürür,takımı sabote eder vs vs...Adam top oynamak istemiyorum dedikden sonra birşey yapamazsın..

sonucta cezasi gecmise dayali gelcege degil.
futbol hayatinda yeterli para kazanmistir cezayi ödemeye yeterli.
bu ceza futbolu birakirsa iptal olurmu ? bilemem acikcasi ama merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt