Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 453 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan zaten transfer yapmayı beceremiyorlar da yaptıkları transferde fazia resmen

Alan için yıllık 3.5 mil.€ maaş ve 2 mil.€ imza parası diyorlar. Bu adamla 4 yıllık sözleşme imzalasalar maliyeti 16 mil.€ yapıyor ulan sanki Drogba 'yı getiriyoruz anasını satayım bu ne böyle ?

Feghouli 3.8 mil.€ alıyor diye yerden yere vuruldu en azından bu adamın kariyeri kalitesi ortada Alan dediğimiz adam Brezilya 2. Ligi / Avusturya Ligi / Çin Liginde oynamış 30 yaşına kadar bu adam için mi gireceğiz o maliyetin altına ?

Madem bu maliyetleri verecektik neden Gomis 'i gönderdik ki ? Falcao 'ya çok masraflı olur diyen taraftarımız neden Alan transferine ses çıkarmıyor ?

Bakın arkadaşlar 4 mil.€ maaş ile biz Drogba 'yı getirdik izledik şimdi Alan denilen ne olduğu belirsiz bir adama mı vereceğiz o parayı ? üstelik adamın resmen 2. planı biziz gitmiş takım kampına katılmış TD ile görüşecek filan diyorlar ? nerede bu adam 2 aydır nazını çekiyoruz

Ben kesinlikle bu Alan transferini istemiyorum inşallah başka bir forvet ile görüşüyoruz dur ...
falcao ayakta duramıyor + 32 yaşında
gomis deplasmanda gol atamadı koca sezon + hastalığı malum + 33 yaşında
no correlation

İspanyol AS Gazetesi Sevilla temsilcisi Jose Antonio Espina:"Kjaer'in Ocak'ta ayrılması söz konusu değil. Galatasaray'ın Sevilla ile bağlantıya geçtiği konusunda bize bilgi gelmedi. Böyle bir şey duymadım. Kjaer kariyerine Sevilla'da devam etmek istiyor."
(Radyospor)

..

9f7a3ac7817e67c6bb4461c50799c309.jpg

Arkadaslar bir oyuncu nasil 2m euro alacaklari var bizden, anlayamıyorum. 1 yildir maasini almamis, gercekten durum buysa takimda cok kisi maasini almiyor.
Peki serdara para vermiyorsun, gidip alacagin adama nasil para vereceksin

falcao ayakta duramıyor + 32 yaşında
gomis deplasmanda gol atamadı koca sezon + hastalığı malum + 33 yaşında
no correlation
Peki Alan çok mu genç ? fizik / kondisyon olarak çok sağlam durumda olduğunun garantisini verebilir misin ? adam kaç senedir Çin liginde oynuyor hayatında büyük bir takımla büyük bir ligde oynamamış ki adam

Alan 'ın hem içerde hem dışarda atacağının garantisini kim veriyor ? Acheampong gibi bir adamın istatistik kastığı Çin Liginde attığı gol sayılarına mı güveniliyor Alan 'ın ?

Ben bu adamı izlemedim doğru düzgün bilemem ama madem taraftarımızın bu kadar abartılı derecede iyi gördüğü adete Firmino v2.0 yaptığı adamı 30 yaşına kadar kimse mi keşfedememiş GScimbom ailesinden başka dünyada futbolu bilen topluluk yok o zaman koskoca Alan 'ı fark edememişler

Bu adamın 16 mil.€ garanti ücret alacağını söylüyorum reis içinize siniyor mu ? o paraya Balotelli 'yi Aboubakar 'ı filan getirirsin kafayı mı yediniz Allah aşkına ?

Arkadaslar bir oyuncu nasil 2m euro alacaklari var bizden, anlayamıyorum. 1 yildir maasini almamis, gercekten durum buysa takimda cok kisi maasini almiyor.
Peki serdara para vermiyorsun, gidip alacagin adama nasil para vereceksin
İlk arıza çıkartan gomisti, rodrigues de düşük ücretten yakınıyordu.

Arap tayfa hiç sorun çıkarmadı .

Eren sakatım deyip oynamadı , keza Serdar da sakat numarası yaptı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt