Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 358 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasan Şaş sürprizlere hazır olun falan deseydi insan heveslenirdi biraz iki ay falan deyince soğudum resmen 1 ay sonra resmi maç var adamların umrunda bile değil demek ki...

Dagne ve fernandodan 17-18 gelse, banega 6,luyindama 5,onyekuru 1 desek, kalan 5-6 milyona hem ortasaha hem forvet nasıl alacaz. Bencce ortasaha topalla idare edecekler, forvetede 4-5 milyona okaka alınır. Plan buymuş.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Topali hic istemeyen biri olarak bir yil gelirse sesimi cikarmayacagimi.dusunmeye basladim. Yabanci siniri,bonservis vs. Acaba genclerde yokmu dos oynayabilecek biri

Ne yani transferi 2 gün önce öğreneceksiniz diye-ki doğruluğu kesin değil- birinin birine ana bacı yapmasına göz mü yumacaksınız
Doğruluğu gayet kesindi kaynağını yönetim biliyordu ki çocuk duyum vermiyordu ve siteye zaten nadiren giriyordu ortamı gerici hiç oaylasimi yoktu ama sitenin sözde eski uyelerinden birkaç dokunulmazligi olan ergen kasti olarak tahrik ettiler çocuğu tahrik edenler ceza almadı ama özgür almıştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt