Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle deme renkdas. Mesela Lazio hangi oyuncuyla ne zaman ilgilensek hemen araya giriyor. Sanirim Scoutluk tarzlari bizimle ismi anilan oyuncularin hepsine teklif götürmek

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Ben bunu klube mail olarak da ileteceğim,frankfurt ne biliyim benfica falan bu tarz takımların scoutlarını bulup el altından para verecen onların verdiğinin 10 katını önce bize söyleyin diye uğraşmayacaksın muriqi ile diagneyle

Mlada Boleslav'ın Rus forveti Nikolay Komlichenko, Galatasaray'a önerildi. Çekya ekibi, oyuncu için en az 3 milyon euro talep ederken, Komlichenko'nun menajeri ise oyuncu için yıllık 1.5 milyon euro talep etti. (NTV)

Bu transfer biter.

yahu zaten diagne'nin beğenilmemesini geçtim. yarın Agüero'yu alsak ligde de 40 gol atsa boyu kısa,satalım gitsin,instagram'da şov yapıyor bilmemne yapıyor diye laflarda çıkacak. bize forvet olarak kim gelirse gelsin, 10 numara olarak kim gelirse gelsin hiçbir zaman beğenilmez bundan sonra. o yüzden yeter ki gol atsın adam. ana bacı kayılacak zaten her türlü, taraftar profili o artık malesef. adamın çektiği ilk 50 şut gol olsa 51 direğe takılsa #Xoyuncusugönderilmeli diye konu açılmayacak mı? her türlü açılacak, ıslıklanacak falan filan. o yüzden yeter ki gol atsın işe yarasın

D-jRJfCWwAAizYW

Henüz futbolcu satışı olmadan, Diagne veya Mitroglou gitmeden hiçbir forvet transferi açıklanmaz, çok zor. Önce Diagneden kurtulup sonra da Mitroglouyu göndermek gerek

33 maçta 29 gol atmış adam 1.5 istiyor , siz stoperle aynı maaşı alsın diyorsunuz? Hücumcular her zaman daha fazla maaş alır.

bu Halil Dervisoglu' işi noldu acaba. Almalıyız onu da
ben bu hollanda menşeli oyuncuların hep abartıldığını düşünüyorum,ferdi kadıoğlu vardı yok öyle yok böyle uff aman falan dediler fenerde tek maç yapmadı gerçi bu ferdiden mi fenerden mi kaynaklı bilemiyorum ama gene böyle çok örnek var.belçika olsaydı fikrim değişirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt