Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoca böyle rahat konuşuyorda yerine adam alırız vs gibi 2 maç puan kaybedince bahanelere başlıyor sonra.Gomis örneği yüzünden ileri bölgeye 20 milyondan fazla para harcadık.Bu kadar kolay harcamayın oyuncuları.Para önemli tabiki ama şampiyon olduğun zaman o paranın kat kat fazlası çıkıyor zaten.

Rahat konuşmuyor yav adamın içi kan ağlıyor söyleyemedi bir çok şeyi belli yani.

Diyelim akslik oldu, marcao gitti ve stoperde ahmet calik ile devam ediyorsun. Aldigimiz orta saha vasat biri olarak cikarsa burda suclu kimdir?

Götze yasadigi hastaliktan sonra bir türlü tutturamadi.
Yaz kampi görmemis, gelirse bile nekadar hazir belirsiz bir oyuncu.
Bize hazir oyuncu lazim. Etebo ilerde iyi olur bilinmez, ama magdem daha hazir degil
neden alelacele getirildi ? 5 Ekime kadar bulamadiysan hazir birini getirirsin Etebo'yu.
Zaten 5 Ekimden önce fazla faydasini göremeyiz gibime geliyor.

trt spor bu buz gibi penaltiya penalti degil dedi ya saka gibi.
Bir tek ersin penalti dedi , onuda az kalsin linc edeceklerdi zaten

Sırıtan 3 futbolcu gördüm ben. Arda yaşı, kaç yıldır adam akıllı oynamayışı falan zaten maksimumu bu saymıyorum o yüzden.
Feg: 1-2 orta dışında hiç yoktu.
Etebo: Yeni falan ama bana çok düz geldi. Anadolu takımında oynar anca
Ömer: Oyuna sonradan girdin, 35 yaşında mehmet topal senden nasıl hızlı çıktı be adam

Ömer dışında katılıyorum yani ömeri beğendiğimden değil de topa baya uzaktı orada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt