Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaw biz sadece 15 milyon Euro( 10 bonsevis 3 prim 2 KDV) diagne'ye verdik nasıl ikisini birden 15'e alacaktık?

Ayrıca trezege'nin feghuli ve belhanda'fan farkı yok.
Hiç istikrarlı değil , oyun içinde geriye gelip yardım etmiyor ve kayboluyor.

Yok 20 milyon euroya aldık diagneyi
Keramettin adminin dediği gibi 5e serbest kalıyordu o dönem diagneyi de kapta 10m diye acıkladık
15 e alabiliyorduk yanı ikisini

Benim anlamadigim, italyan basini niye Marcao icin kendi bilgili haber paylasmiyor? Iki üc haber gördüm, onlarda türk basinina göre diyor. Adamlar gercekten 13 teklif yaptiysa, orda Di Marzio gibi birisi haber paylasmazmiydi? O adam her gün tonca birsey yaziyor ve her dedigi zaten dogru cikmiyor.

@Keramettin TANRIVERDİ ismini hatırlayamadım (görünce animsiyorum )ama eski önerilerinde epey doğru tahminleri olan bir arkadaştı .. bunlar bir ekip gibi farklı ligleri takip ediyorlarmış kendi bilmediginde de takip eden arkadasindan bilgi aktariyordu.. dediğim gibi benim bir fikrim yok abramla ilgili sadece o arkadaşın yorumunu aktardım ..

Biri artık bazı arkadaşlara anlatsın biz kap a odedigimiz her kuruşu bildirmek zorundayız o yuzden diagne ye 15 filan vermedik!!!!!

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Keramettin TANRIVERDİ ismini hatırlayamadım (görünce animsiyorum )ama eski önerilerinde epey doğru tahminleri olan bir arkadaştı .. bunlar bir ekip gibi farklı ligleri takip ediyorlarmış kendi bilmediginde de takip eden arkadasindan bilgi aktariyordu.. dediğim gibi benim bir fikrim yok abramla ilgili sadece o arkadaşın yorumunu aktardım ..

Merak ettim de ondan soruyorum. Aklına gelirse yazar mısın

@scoutcheff: Marcao transferinde Roma haricinde 1 takım daha varmış. Yani sadece Roma teklif yapmamış ve Roma kadar ciddi bir rakam teklif edilmiş.

Şuan görüşülen 2 takıma da 15 milyon euro ve sonraki satıştan pay istenmiş. Ayrıca Marcao Roma’yla da anlaşmış. 15e ok diyen takıma gidecek.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biri artık bazı arkadaşlara anlatsın biz kap a odedigimiz her kuruşu bildirmek zorundayız o yuzden diagne ye 15 filan vermedik!!!!!

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır öyle bir zorunluluk yok, biz de borsa değerinin belirli yüzdesinin üstünü açıklayabiliriz istersek.

Bonusları hiç bildirmiyoruz mesela son dönemde. En son Donk'un sözleşmesinde veya Omar'da bonuslar olduğu ortaya çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt