Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 497 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla beyler nasıl kabulleniyorsunuz bu ülkedeki futbolu yav

parayla filan alakası yok bunların sakın para demeyin

teknik direktörler koca bir hiç neredeyse bir tanesi bile farklı bir şey denemiyor maçı kazanmak için

Kabullenmeyip baska liglerdeki maclari izliyoruz. Bizim fenerle maclarimiz baya boktan oluyor diye ondan önce Hoffenheim:Bayern macina baktim ve bugünlük zevkli futbol izleme kotasina ulasmayi basardim.

Filipe Soares adı bizimle anılmıştı bu transfer sezonunda keşke sürpriz bir şekilde gelse Belhanda yerine çok iyi olurdu. Ben şahsen Rangers maçına kadar 1 tane transfer yaparlar diye düşünüyorum ama yapmazlarsa da şaşırmam ama 1 tane bekliyorum transfer sezonu sonuna kadar yerli veya yabancı.

Filipe Soares adı bizimle anılmıştı bu transfer sezonunda keşke sürpriz bir şekilde gelse Belhanda yerine çok iyi olurdu. Ben şahsen Rangers maçına kadar 1 tane transfer yaparlar diye düşünüyorum ama yapmazlarsa da şaşırmam ama 1 tane bekliyorum transfer sezonu sonuna kadar yerli veya yabancı.
Rangers karşısında mağlubiyet gelirse en fazla 1 adam kiralayıp kapatırız buna herkes hazır olsun.

İmkansız.
Rangers maçı geçilse dahi en fazla 1 topçu geleceğini düşünüyorum. O da etobo gibi vitaminsizin biri olur.
Devre arasına hatta sezon sonuna kadar karnımıza,kafamıza ağrılar girer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt