Transfer Nöbeti (ARŞİV 13) - Sayfa 500 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu islerden anlayan biri acip baksin rica ediyorum seri gecen sene defans arkasina kac tane top atmis kaci isabetli ben hatirlamiyorum serinin defans arkasi pasini ceza sahasina yaklastigini dahi hatirlamiyorum alip 10 metre capinda paslar veren bir adam hizli kanat onyekuru vardi onyekuruyu kac kere kacirmis kac isabeti var merak ettim
Yaw fener macinda Tolgay'i gorunce costu. Sanki Onyekuru Seri'den once pozisyona mi girmiyordu?
Antep
Basak
Zagreb
Bu maclarda takimin hucumu cok iyiydi.
Taylan
Belhanda
Arda
Feghouli
Bunlarin yerine daha iyisini alabiliyorsak alalim. Seri gelirse yine olur ama bize daha oncelikli adamlar lazim, kosan ve isiran adamlar

Yaw fener macinda Tolgay'i gorunce costu. Sanki Onyekuru Seri'den once pozisyona mi girmiyordu?
Antep
Basak
Zagreb
Bu maclarda takimin hucumu cok iyiydi.
Taylan
Belhanda
Arda
Feghouli
Bunlarin yerine daha iyisini alabiliyorsak alalim. Seri gelirse yine olur ama bize daha oncelikli adamlar lazim, kosan ve isiran adamlar
Yani seri kimseyi kaciramaz baski yersen baskiyi tek topla zekayla kirabilir tum buyuk maclarda is yapar tum kucuk maclarda deplasmanda agzimiza sicar ft hocam maalesef topcudan anlamiyor

Beyler merhaba, aslında yazmayacaktım foruma, forum için kendimi mühim görme gibi bir düşüncem yok, ukalalik etmiş gibi olmayayım. Aslında eskisi gibi agresif cevaplar da yazmadım arkadaşlara, forum bir şey öğretmiş oldu bana da. Eleştiri ayrı, hakarete varan sivri zekalı arkadaşlar tarafından yapılan laf çarpma muhabbetleri ayrıdır. Eleştiri her zaman yapılır ama bu forum çoluk çocuğun maskarasi olmuş, o yüzden yazmadım ve yazmayacağım da. Belhanda gidince de yazmayacağım arkamdan atıp tutanlara. Belhanda gidecek, orta saha ya transferler de gelecek. Beni ciddiye alan herkesin içi rahat olsun. Forum yönetimi hesabımı temelli olarak kapatabilir. Sağlıcakla kalın
Biz seni
paraya ihtiyacımız varya gitmez Telles

Beyler merhaba, aslında yazmayacaktım foruma, forum için kendimi mühim görme gibi bir düşüncem yok, ukalalik etmiş gibi olmayayım. Aslında eskisi gibi agresif cevaplar da yazmadım arkadaşlara, forum bir şey öğretmiş oldu bana da. Eleştiri ayrı, hakarete varan sivri zekalı arkadaşlar tarafından yapılan laf çarpma muhabbetleri ayrıdır. Eleştiri her zaman yapılır ama bu forum çoluk çocuğun maskarasi olmuş, o yüzden yazmadım ve yazmayacağım da. Belhanda gidince de yazmayacağım arkamdan atıp tutanlara. Belhanda gidecek, orta saha ya transferler de gelecek. Beni ciddiye alan herkesin içi rahat olsun. Forum yönetimi hesabımı temelli olarak kapatabilir. Sağlıcakla kalın
Transfer olup olmayacağını hoca bile bilmiyor sen nasıl biliyorsun.
Ah albayrak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt