Transfer Nöbeti (Arşiv 13) - Sayfa 357 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 13)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler forum nöbetten ibaret değil. Mesela beyaz tv üzerine konuşuyoruz konusu var. Oraya takılın biraz. Sohbet başlığı var mesela. Bir sürü konu var yani

Ee herhalde be kardesim. Almanyayla aranizda 100 küsür sene var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ukrayna öyle gelişmiş bir ülke ki adamların her şeyi program ve plan içerisinde. Ha mafyası yok mu? Var, hem de her yerde cirit atıyorlar. Pisliği yok mu? var. Ama adamların eğitim sistemi olsun, adalet sistemi olsun, şehircilik anlayışı olsun üst düzeyde. Ha tek eksikliği bence ekonomisi. Ekonomisi çok iyi değil.

Mesela futbol. Ben Kiev'de, Donetsk'te maçlar izledim. Adamlarda en başta futbol kültürü var. Adam çoluk çocuğunu almış getirmiş stada, elinde bira ve votka. Ama kimseyi rahatsız etmiyor. Bizde adam 1 tane bira içip stada gelse ortalığı birbirine katıyor.

Çok gerideyiz, çok. Hem devlet hem de vatandaş olarak görevimizi yerine getirmiyoruz.

sabah burdisso ya kızıyordum da 500 bin maliyeti olan adam, kızmıyorum şimdi. Tamam Astori veya Ranocchia varken neden Burdisso diye düşünmüştük, Astori ve Ranocchia'nın maliyeti yarım sezon için 4-5 i bulacak tı 10/1 fiyatına alınmış iyi çıkarsa kalır kötü çıkarsa yol verilir cepte kalan 4-5 sezon sonu değerlendirilir. Buradan bakınca da akıllı bir hamle gibi duruyor ama sezon sonu tehlikesi ise Dünya Kupası fiyatlar uçabilir.

Ukrayna öyle gelişmiş bir ülke ki adamların her şeyi program ve plan içerisinde. Ha mafyası yok mu? Var, hem de her yerde cirit atıyorlar. Pisliği yok mu? var. Ama adamların eğitim sistemi olsun, adalet sistemi olsun, şehircilik anlayışı olsun üst düzeyde. Ha tek eksikliği bence ekonomisi. Ekonomisi çok iyi değil.

Mesela futbol. Ben Kiev'de, Donetsk'te maçlar izledim. Adamlarda en başta futbol kültürü var. Adam çoluk çocuğunu almış getirmiş stada, elinde bira ve votka. Ama kimseyi rahatsız etmiyor. Bizde adam 1 tane bira içip stada gelse ortalığı birbirine katıyor.

Çok gerideyiz, çok. Hem devlet hem de vatandaş olarak görevimizi yerine getirmiyoruz.

Yemisim ukraynayi sen bi de gel almanyayi gör, her stad full, ikinci ligde 50 bin kisiye oynuyorlar, adamlar futbolu bi yasam bicimi olarak görüyor, yani nasil her cuma camiye gidiliyorsa, onlar da hafta sonu gelse de stad'a gitsek diyor.

Transferleri biraz daha dengede tutmak lazımdı sanki biraz fazla defansa transfer yaptık ligin en az gol yiyen takımı olmamıza rağmen. Keşke bir tane forvet/kanat transferi yapsaydık. Neyse hayırlısı olsun.

Yemisim ukraynayi sen bi de gel almanyayi gör, her stad full, ikinci ligde 50 bin kisiye oynuyorlar, adamlar futbolu bi yasam bicimi olarak görüyor, yani nasil her cuma camiye gidiliyorsa, onlar da hafta sonu gelse de stad'a gitsek diyor.

Almanya'ya da geldim kardeşim. ( Dortmund'a gitmiştim ) Orayı kıyaslamıyorum zaten. Ukrayna gibi bir ülke bile bizden daha fazla gelişmişse burada sorun var demektir.

aslında Melo'nun şu performansını görünce ister istemez yabancı stoper yerine yabancı bir ön libero mu alsaydık diyorum. kaliteli bir ön libero hem stoperleri hem de Melo'yu rahatlatırdı. Bursa maçındaki gibi rahatça öne çıkınca ne kadar faydalı olduğunu gördük Melo'nun. bu arada Ceyhun'u da beğendim özellikle son maçta ama daha iyisi de fena olmazdı

T7smA.gif

aslında Melo'nun şu performansını görünce ister istemez yabancı stoper yerine yabancı bir ön libero mu alsaydık diyorum. kaliteli bir ön libero hem stoperleri hem de Melo'yu rahatlatırdı. Bursa maçındaki gibi rahatça öne çıkınca ne kadar faydalı olduğunu gördük Melo'nun. bu arada Ceyhun'u da beğendim özellikle son maçta ama daha iyisi de fena olmazdı

Chedjou!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt