Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 14)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlla yerli de yerli diyorsanız

nuri-sahin-dortmund4.jpg

Podolski ve Nuri'yi aynı takımda mı oynatacağız. :)

https://www.youtube.com/watch?v=RFna5AYVdis

Yazik bu taraftara ya. Millet yeni takim kuruyor, hevesleniyor, CL'de basari istiyor. Maalesef bu yonetim listenizde istediginiz hic bir oyuncuyu almaz alamaz. Bide Melo gitsinde... bakalim birlo bizi kurtaracakmi.

Poldi,Huntelar ve maxi efsane olur alırsak.Bu 3 ünü alıp transferi kapatsak yeterlidir.Melo giderse yerinede Sandro alınabilir.

Natkho
Vainqueur
Rithely
Fred
Fernando
Kranevitter
Medel

Melonun yerine alinabilecek oyuncular.

Huntelaar Gsyle olmaz. Gsnin oyuna katkisi olan, sirti dönük top alip, servis yapacak adama ihtiyaci var. Luiz Adriano gibi. Huntelaar ceza sahasi golcüsü. Büyük takim forveti degil ve Gsde istedigi servisi bulamaz. Guidetti, Mitrovic, Duvan Zapata>Huntelaar Milli macta Huntelaari gördük. S.Aziz rahat durdurdu. Dost girdi oyuna, üstünlügü o zaman kurdular.

Fazla alinti oldugu icin toplu cevap vereyim, son olsun, zaten gitti adam.

Bir oyuncu gitmek istiyor diye teknik ekip ve oyuncunun arasinda sorun mu cikmali? Yani birsey olmus ki, Melo sinirlenmis. Ben de diyorum size iste, adam'a git denildi.

Dedigim gibi, gitmek istese rahat bir sekilde izin ister, vedalasir. Ama hemen sezon sonrasi Galatasaray'i hesabindan silmesi, kamp'a dönmemesi (cok önemli detay) tesadüf mü saniyorsunuz? Melo gibi Galatasaray'i seven adam neden sorunlu ayrilmak istesin? Hadi bana mantikli bir aciklamasini bulun.

Sana şirket çıkışını verdiği zaman kapıları tekmeleyerek mi çıkıyorsun ordan ? Yoksa Arkadaşlarınla vedalaşıp , muhasebeden tazminatını alıp evin yolunumu tutuyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt