Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 160 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 14)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
an itibariyle ;
en iyi defans fenerde
en iyi hücum hattı bizde
en iyi kaleci bizde
en iyi orta saha bizde
en iyi rotasyon fenerde

tinercileri adamdan saymıyorum

Bence fener hic bir seyde en iyi degil hele hele rotasyon olarak kesinlikle degil

3 buyuk takiminda defans hatti ayni derecede rezalet. Olaya kisisel olarak bakacaksan en iyi stoper Kjaer suphesiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

maç başlıklarında görüşmek üzere diyelim o zaman beyler..bence iyi bir dönem geçirdik..beklentimi minimum seviyede tuttum tabi o da bir etken oldu..

Yarın Kombine bakıyorum nöbetteki renkdaslarimin gözlerinden öperim görüşmek uzere

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saat 23:55'i gösteriyor su an. gecen yil bu vakit'te Fatih Isbeceremeyen ve saz arkadaslari Grosskreutz'un sözlesmesini fakslamaya calisiyordu.

Bence fener hic bir seyde en iyi degil hele hele rotasyon olarak kesinlikle degil

3 buyuk takiminda defans hatti ayni derecede rezalet. Olaya kisisel olarak bakacaksan en iyi stoper Kjaer suphesiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

en iyi rotasyon ve en iyi savunma kurgusu fenerde bu bir gerçek ..alternatifsiz mevkileri yok . sadece 10 numaraları yok ancak çift forvet oynayacakları için gerek yok . orta sahaları kazmalarla dolu oldugundan üretken değiller. mesela bizde carole sakatlansa adam yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt