Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde aşırı argo konuşmak, küfür, küfür imaları ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu transfer döneminde de sahte duyumcular, kolpa haberciler olacaktır. Forum yönetimi olarak bunlara asla müsade etmeyeceğimizi, kaynaksız transfer haberi/duyumu paylaşan üyelerimize uyarı, tekrarında 1 günden başlayan sürelerde MYC vereceğimizi bilmenizi isterim. Ayrıca konu içerisinde alakasız resim, video vb. görsel paylaşanları 1 Gün MYC veya konudan uzaklaştırmak gibi yaptırımlara tabi tutacağımızı bilmeniz gerekmektedir.

Üyeleri kandırıp konuyu provoke edenler ve üyelere hakaret edenlerde gerekli cezaları alacaktır.

Forum içerisinde ki seviyeyi korumak için spoiler içerisinde olsun veya olmasın küfürlü caps paylaşımları yasaktır.Bu tür davranışlarda bulunan üyeler önce uyarılacak devam etmeleri halinde ceza alacaklardır.

Dipnot : Her yeni üye olan kişi kuş değildir. Şüphelendiğiniz üyelikleri PM ile yönetime bildiriniz lütfen.
 
Son düzenleme:
Bizim şu an tamamlanan kadro ile fenerin anlık kadrosu maç yapsa 3-0 falan yenerler. Nerde lan kel hala gelmedi, daha sol bek lazım stoper lazım, hadi sol açığı geçtim garry ile idare edelim, ama olmaz böyle lige 2-3 haftadan havlu atacağız


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Fernando-Ndiaye-Belhanda-Selçuk-Tolga
Atiba-Oğuzhan-Talisca-Tolgay-Necip
Souza-Ekici-Guliano-Alper-Ozan-Topal

Bana göre en sıkıntılı ortasaha artık Beşiktaş'ın. Özellikle Talisca giderse tamamen çökebilirler. Atiba'nın da bu senesi umutsuz gibi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt