Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 353 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalniz bizim yedek stoper almamiz lazim. Allah korusun oraya bir hal oldu mu komple domino etkisi gibi yerle bir oluruz

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ozorn kaldı gibi bide bursadan ertuğrul gelir boşa çıkıyor. Takimda orta saha yok. Forvet ve stoper hallolur. Orta saha şart 1 hafta içinde kampa 2 tane yeni.orta saha yetiştirmemiz gerek.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beyler fotoğrafları görüntüleyemiyorum. Tweet'ler de eskiden gözüküyordu şimdi link olarak çıkıyor sadece. Sanırım bilgisayarımda bir sorun oldu. Nasıl çözebileceğimi bilen var mı?

Edit: ÇÖZDÜM BEYLER SAĞOLUN..

Garry tek sezonluk futbolcu olduğu için satılma söylentisi çıktığı andan itibaren yollamamız gerektiğini düşünenlerdendim. Terim ile altın çağını yaşadı ve bitti. Tekrardan istenmeme nedeni ise hocanın da bu durumun farkında oluşundan dolayı idi. Arabistan'da olduğu gibi şikecilerde de yatışta olacağını düşünüyorum.

Çok net yazıyorum, N’Daye, Rodrigues umrumda değil.

Feghouli, Marcao, Belhanda, Muslera.. bu oyuncuları karşı tarafta görsem üzülürüm. Belki 1-2 oyuncu unutmuş olabilirim. Hatta Donk’u bile duruşundan dolayı.

Gerisi fasa fiso.

N’Diaye’ye bu sene ettiğim küfürleri bir ben bilirim, bir abim birde Allah.

Çok net yazıyorum, N’Daye, Rodrigues umrumda değil.

Feghouli, Marcao, Belhanda, Muslera.. bu oyuncuları karşı tarafta görsem üzülürüm. Belki 1-2 oyuncu unutmuş olabilirim. Hatta Donk’u bile duruşundan dolayı.

Gerisi fasa fiso.

N’Diaye’ye bu sene ettiğim küfürleri bir ben bilirim, bir abim birde Allah.
Ndiaye bu orta sahada bile kesik yedi gerisini sen dusun :D

Garry tek sezonluk futbolcu olduğu için satılma söylentisi çıktığı andan itibaren yollamamız gerektiğini düşünenlerdendim. Terim ile altın çağını yaşadı ve bitti. Tekrardan istenmeme nedeni ise hocanın da bu durumun farkında oluşundan dolayı idi. Arabistan'da olduğu gibi şikecilerde de yatışta olacağını düşünüyorum.

Garry sikecilerde çok küfür yer, 3-5 hafta sonra yedek bekler. Tek sezonluk bir performanstı, yaşandı bitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt