Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Transferlerin Olmamasındaki Sebep Hangisi?

• Parasızlık

• Beceriksizlik

• Limit, Ffp sıkıntıları

• Büyük yerden alınan emirler

• Diğer (belirtiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu beceriksizler Fulham insaf ederse anca Seri yi kiralayabilirler . Kağnı gibi kanatlarla Sampiyon olacağız diye uğraşırız artik

Günaydın arkadaşlar Seri kiralanır ve transfer sezonu kapanır bizim için.

Sormak istediğim eğer en geç Çarşamba'ya kadar bir transfer yapabilirsek Perşembe günkü Glasgow Rangers maçında oynatabilir miyiz?

Bu rezil yönetim bir an önce gitmeli. Dün takımın tüm eksikleri ortaya çıktı. Orta saha ligin bile kalite olarak çok gerisindeyiz. Belhanda güvenilir bir adam değil, etebo iyi sinyaller versede hücum yönünde çok sıkıntılı, taylan en güvenilir adam ama nereye kadar gidecek. Kanatlar bayağı kötü. Yönetim resmen uyudu bu yaz dönemi. En fazla 1 orta saha kiralar bu andavallar. 1 hafta kaldı artık

SM-A115F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günaydın arkadaşlar Seri kiralanır ve transfer sezonu kapanır bizim için.

Sormak istediğim eğer en geç Çarşamba'ya kadar bir transfer yapabilirsek Perşembe günkü Glasgow Rangers maçında oynatabilir miyiz?
Bugün bir isim çıksa ya da geçmişteki isimlerden biri olsa bile en erken yarın antremana çıkar. Çarşamba yolculuk var zaten. Perşembe de maç. Nasıl oynatcaz?

insallah seri’yi tekrar kiralayabiliriz. Baska beklentilere girmenin lüzumu yok, yapabileceklerinin maksimumu budur. Sadece taylan ile sezon bitmez. Kanat transferi vs bekleyenlere tatlı rüyalar

Ula hiçbir şey yapamıyorsanız Çolak'ı alın da takımdaki kalite ayak sayısı artsın hırtolar. Her konuda çok ilkeli gibi Arda'yı da 1 sene beklettiniz, herif 2 yılı topa dokunmadan çıktığı her maçın en iyi 2-3 adamından oluyor. Ahmet Nur Çebi kadar futbol bilgisi ve ikili ilişkisi olmayan bir yönetim kurulu. Yapacağınız işe oturayım.

Defans 4’lüsünü çıkarırsak ligin en kötü 3-5kadrosundan birine sahip olabiliriz. Geçen senenin son 8 maçını kaybetmemiz sürpriz değildi

Kele soyleyelim biz de Marcao yu 48 milyona birakabiliriz!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt