Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 550 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Transferlerin Olmamasındaki Sebep Hangisi?

• Parasızlık

• Beceriksizlik

• Limit, Ffp sıkıntıları

• Büyük yerden alınan emirler

• Diğer (belirtiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocanın yönetimden farkı yok.Daha neftçi maçından itibaren yönetim elinden geleni yapıyor.Bütçe yok ve transfer olmazsa karalar bağlamayız dedikten sonra üstüne rangers maçı sonrası içeride bir şekilde oynarız diyorsan ve daha daha üstüne takımı sabote eden ihtiyarları oynatıp gençleri kiraya gönderiyorsan sende suçlusun hoca.

sportif açıdan bir krediye haiz yönetim değildi tıpkı kendilerinden önceki yönetimler gibi parayı basınca iyi para olmayınca tırt idiler, saha dışındaki tabloyla değerlendirmek gerekir o konuda da kötü olduklarını düşünmemekteyim o yüzden zaten son seneleri olduğu için şu aşamada bir istifa sadece yönetimin bu dönemde başarısız olduğunu kabul etmesi açısından faideli olabilir fakat bu camiadan zart diye istediğimiz gibi sportif hamleleri çıkacak ekip çıkmaz ztn hoca varken o hakim olur sportif meselelere o yüzden soyut olarak bu kampanya makul olsa da somut olarak bir realiteye uygun değil. seçim artık ne zmn olursa o zmn adayları falan değerlendirmek suretiyle önümüze bakarız ama şu an durumu kabullenmek ve ffp, pandemi, geçen seneki leğenlikten ötürü gelir kaybı gibi bir çok cepheyle savaşıldığını hatırlayıp ona göre tepki verilmesi taraftarıyım, hea kiralık yahut bonservissiz 2-3 oyuncu alınmalı idi o konuda yönetim takımı ve hocayı satmıştır

Sorun kesinlikle forvet değil. Takımın koşan kanatlarla oynadığı futbol ile statik kanatlarla oynadığı oyun aynı değil. Fatih Terim futbolu yavaş kanat ile oynanmıyor. Geçen sene de aynı sorunu yaşadık ondan önceki senenin sonunda da. Eğer Fatih Hoca Arda'dan veya Feghouli ikilisinden birinden vazgeçmeyecekse çok ciddi sıkıntımız var demektir.

EjkrmLSWAAM4FkJ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt